Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek veszélyes prostitó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek veszélyes prostitól óvszer nélküli franciát kérni?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy meglátogatok egyet és szeretném, ha óvszer nélkül csinálná... El lehet így valamit kapni?
2017. jan. 22. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én már sokszor kértem. Nem lett semmi.

Szal szerintem nem veszélyes.

2017. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, de veszélyesebb a dugás, az biztos.

Azért olvass utána a HPV vírusnak.

(vigyél vékony gumit, kézfertőtlenítő gélt amivel utána áttörlöd)

2017. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem se lesz probléma, meg igényesebb nőhöz mennék.
2017. jan. 22. 18:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen az AIDS úgy is elkapható, sőt egy ártatlan csókkal is. Azt ajánlom nézz utána alaposabban mert félre vagy tájékoztatva.
2017. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Nem hinném, hogy így van.
2017. jan. 22. 18:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom csak olyan válaszoljon aki már próbálta, ne olyan aki olvasott róla. És ez igaz a világ legtöbb normális, átlagos dolgára. (Nem, a szarevésre vagy a tizedikről kiugrásra nem, de most a normális dolgokról beszélünk)


Ha olyan lakásos prostihoz mész, akiről az interneten előtte jó véleményeket olvastál, akkor hasonló az esélyed a nemi betegségre, mint arra hogy holnap elüssön egy busz.

Az első jól írta.

2017. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

"aki már próbálta"


az AIDS 10 évig is lappanghat. Ha te holnap kipróbálod, lehet csak 5 év múlva leszel az. :)) Egészségedre!

2017. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
ja és hozzáteszem, lappangási idő alatt is fertőz! Kedves orvosok! Ne beszéljetek az AIDS-ről mert még nem próbáltátok milyen! :D
2017. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7,8

Mindenki halott az aids-ről, felesleges ez az "ismeretterjesztés".

Azt is mindenki maga dönti el hogy mekkora a számára bevállalható kockázat a kapott élménnyel összevetve.

2017. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7:

"szmájliiii hogy ettől okosabbnak és felsőbbrendűbbnek tűnjek :)))))"


Fél évente járok szűrővizsgálatokra, mióta szexuálisan aktív vagyok.

2017. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!