Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivihetem a barátomat erényövb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivihetem a barátomat erényövben nudista strandra?

Figyelt kérdés

Gyakran járunk nudista strandra, otthon pedig kedveljük a BDSM játékokat pro és kontra is. A legújabb kedvencem az erényöv, amiben tartani szoktam a párom, amikor én vagyok az úrnő. Ezzel neki nincs is baja, legfeljebb visszaadja valahogy, amikor fordítva játszunk.

Arra gondoltam, hogy nem engedem levenni neki akkor sem, amikor a nudira megyünk. Így aztán más is megláthatja ott.

Sok emberen látok intim pircinget, karikát a farkon, de nem tudom, hogy ha ő erényövben lenne, az mennyire okozna ott gondot. Elvégre szexuális tevékenység pont nem történik, hiszen ez ezt akadályozza meg.

Szerintetek felháborodnának az emberek, vagy csak megmosolyognák?



2017. jan. 16. 13:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként engem nagyon izgatna a gondolat; valóban tökéletesen belepasszol ez a fajta megalázottság, "public disgrace" a BDSM-be!

Viszont abban szinte biztos vagyok, hogy minden nudistrandon akadna egy-két okvetetlenkedő erkölcscsősz, aki alattomban hívná a strand rendészét. Az pedig mondvacsinált indokokkal (pl.: itt kisgyerekek is vannak) kitessékelne titeket... :(

Pedig nagy ötlet!

2017. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos Nudista strandra nem javaslom, hogy így menjetek az előttem szóló érvei miatt. És jogos érv hogy ott gyerekek és olyanok is vannak akik erre nem nyitottak.

Ez nem azt jelenti, hogy ez nem jó ötlet.

Mi olyan helyekre járunk így, ahol nem zavarunk másokat.

2017. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem, hogy nyugodtan menjetek ki a strandra erényövben, nem lesz felháborodás. Viszont csodálkozás, és kérdések hada lesz. Ezt tapasztalatból tudom, két éve büntiben volt a férjem, és a nudista strandon is hordania kellett.
2017. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

én voltam már erényövben nudista strandon, Horvátországban

igazából ez egy challenge volt nekem, hogy mennyire megalázó vagy ilyesmi

nem volt akkor se barátnőm és nem domina küldött ki szóval teljesen önkéntes volt a dolog

de csak az első 5 perc volt fura, az meg amúgyis fura a nudista strandon.

egyébként nem igazán érdekelte az embereket, jó volt aki megnézte, de csak ketten kérdezték meg h mi ez, igaz az egyik egy szemrevaló hölgy volt, ő mosolygott is rajta, ez egyszerre volt izgalmas és megalázó, de hát végtére pont az ilyen reakciók miatt megy ki így az ember..

senki nem volt felháborodva v ilyenek... egyébként normális helyen még azon se háborodnak fel h ruhában mész. egyébként tény, h valakinek annyi piercingje van ami már felér egy erényövvel.

2017. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nudista strandon még nem voltam, de erényövben járok uszodába. Nem nagyon figyeltek eddig fel rá.

Kíváncsivá tett ez a dolog. Írnátok bővebben a tapasztalatokról?

Hol melyik strandon voltatok így és miket kérdeztek tőletek?

Hogy éreztétek magatokat?

2017. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Sima usziba semmi értelme, ott nem látnak semmit belőle.


Amúgy meg mi nem is szeretünk ilyen helyre járni, mert útáljuk a fürdőruhát.

2017. jan. 25. 09:17
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

A nudista strand lényege, hogy mindenki meztelen!

Az erényöv nem igazán oda való. Miért nem mentek olyan helyre ahol egyedül lehettek? Ott viselhet erényövet a párod, vagy fordítva.

2017. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 12éve a BDSMben élek kicsit "haladóbb" szinten is, én megpróbálnám a helyedben, ha morcongás van, akkor max leveszi. 1X látod őket, ki a fenét érdekel, ha morognak??

Próbáljátok ki!


30F

2017. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, de örülnék egy ilyennek...
2017. febr. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha magyar strandra mentek, inkább vedd le róla, magyarok ehhez nem elég érettek agyban. Németországban rajta hagyhatod.
2017. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!