Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivihetem a barátomat erényövb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivihetem a barátomat erényövben nudista strandra?

Figyelt kérdés

Gyakran járunk nudista strandra, otthon pedig kedveljük a BDSM játékokat pro és kontra is. A legújabb kedvencem az erényöv, amiben tartani szoktam a párom, amikor én vagyok az úrnő. Ezzel neki nincs is baja, legfeljebb visszaadja valahogy, amikor fordítva játszunk.

Arra gondoltam, hogy nem engedem levenni neki akkor sem, amikor a nudira megyünk. Így aztán más is megláthatja ott.

Sok emberen látok intim pircinget, karikát a farkon, de nem tudom, hogy ha ő erényövben lenne, az mennyire okozna ott gondot. Elvégre szexuális tevékenység pont nem történik, hiszen ez ezt akadályozza meg.

Szerintetek felháborodnának az emberek, vagy csak megmosolyognák?



2017. jan. 16. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Persze, én a barátnőmre patákat és latex lómaszkot adok, és pórázon sétáltatom. Nincs ebbe semmi! Akinek nem tetszik, az forduljon el.
2017. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%
Jézusom mennyi beteg ember van.. otthon meg eljátszák anyuci előtt a kis szerényt.
2017. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
1-es vagyok! Akik lepontoztak, azok értelmezzék a szarkazmus fogalmát!
2017. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Kiviheted, de szegény valahogy így érezné magát:


[link]

2017. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%

Azért ami a négy fal között történik , az jó. De nehogy már ott is bohóckodjatok, nevetségessé tegyétek magatokat.

Persze mindenki úgy csinál magából hülyét ahogyan akar.

2017. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is ezt hagyjátok meg magatoknak, otthon a négy fal közt mindenki azt csinál ami jó esik neki.
2017. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
3-as nyugi itt mindenkit lepontoznak. Aki ,egy kicsit is negatív kommentet ír az le van pontozva
2017. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Látom sok ember irigy arra, hogy mi milyen jókat játszunk. Az hogy mit gondolnak nem érdekel, hiszen a megalázás is része a játéknak, de a kérdés lényege az volt, hogy felháborodnának-e ott az emberek ezért, vagy nem.
2017. jan. 17. 08:20
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az erényöv nem nudista strandra való.
2017. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy olvasod, már a gondolatra is felháborodtak!

Akkor pedig, ha a nudin látnák, még jobban fel lennének háborodva!

Igaz, ha olyan helyre vinnéd a barátodat, ahol csak hasonló beállítottságúak élvezik a napsütést, a szabad levegőt, akkor még társaságotok is akadna, akik nagy szemeket meresztve szemlélnék, kérdezősködéssel, ismerkedési, és egyéb dolgokkal zaklatnának!

2017. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!