Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mi jó abba h kinyaltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi jó abba h kinyaltok egy lányt?

Figyelt kérdés
Úgy értem h nem tartjátok undorítónak? Mert végűlis ott pisil...stb... nektek mi jó benne? azt még elhiszem h a csajnak jó de nektek mi jó benne? nem undorodtok ettől?

2017. jan. 12. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Eszembe se jutott egyszer se, hogy ott pisil. Kit érdekel?! Átadom magam az élvezetnek, hogy örömet okozok, és kiélvezem az ízét.
2017. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Amikor elönt a vágy, szerinted foglalkozunk ilyesmivel, hogy ott pisil? Ráadásul nem a húgycsövét nyalom, hanem a csiklóját és környezetét. Nagyon finom a női punci, nem szhoptál még fäszt? :D
2017. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

#2..női punci? végülis igazad van, de ezek szerint van férfi punci is? :D

Kérdező..akkor kérdezd meg magadtól, hogy a nők miért szopnak, mi is ott pisilünk ám!..

Azért élvezem, mert tudom, hogy a párom élvezi, és meg is teszek mindent ennek érdekében. semmi más oka nincs.

2017. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen, van férfi punci is...:D
2017. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
szopni még nem szoptam, és nem is fogok. De a csiklo környékén van a hüvely,akkor azt is ki nyaljátok ahol hugyos.
2017. jan. 12. 18:17
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Igényes nőnek nem " hugyos ,, ! Mert,

- pisil, nem hugyozik!

- megtörli magát.

- ha van idő szex előtt, még meg is mossa... Bruhahaha.

2017. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Vagy túl fiatal vagy vagy igénytelen, már bocsi.
2017. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg! Ott pisil, hogy ez eddig nem jutott eszembe! :) Elképzelhető,hogy most valami újdonságot írok neked, de minden igényes férfi és nő általában tisztálkodik szex előtt. Amikor az ember egy friss jó illatú puncit kényeztet, eszébe nem jut ilyesmi,hogy ott pisil, nekem legalábbis nem ugrottak be eddig ilyen pillanat képek. Nekem személy szerint az a jó benne, hogy ha tudom,hogy élvezi a lány, akkor az nekem is ad még egy pluszt, jobban felizgat.
2017. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Mert izgató és "fincsa" :) a többi nem érdekel
2017. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez az iskolás kislányokat miért érdekli. Majd ha megnőssz, leszel vagy 15 éves , azután máshogy fogsz gondolkozni szép lassan.
2017. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!