Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek szexibb csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek szexibb csaj?

Figyelt kérdés
Szerintem szürke kisegér vagyok. Csinos ruhákat hordok , de ezek a ruhák túl konzervatívak, unalmasak. Én magam is kezdek konzervatív lenni , pedig csak húszéves vagyok. Amúgy az alapok jók, mert bár nincs kidolgozott modell alkatom, az arcom nagyon szép. Nem merem magam elengedni ..szexelni kb 3 éve nem szexeltem , pasim meg 4 éve nincs.. Amúgy tök érdekes személyiség vagyok , imádok fotózni, érdekes munkám és hobbim van, vicces vagyok ,de ezeket kezdem elveszíteni.. Egyre inkább karót nyelt leszek. Mit csináljak hogy szexibb legyek , és el tudjam engedni magam , ne legyek karót nyelt az életben , szexben ? 20/L
2017. jan. 9. 09:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ugy oltozkodsz mint egy harmincas es ugy nezel ki mint Grace Moretz (szerelmem).

New yorker, berhska, zara, pull & bear.

Oltozkodj innen, altalaban a mai lanyok itt vasarolnak es ok a "szexik".

2017. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Öltözz qrvásan és hétvégente riszálj a "diszkóban".

Vagy...

A csinos ruha konzervetív? Akkor ne hord.

Úgy öltözz ahogy jól érzed magad,akkor azt fogod magadról közvetiteni,hogy vidám csaj vagyok. Tetszek magamnak. Mert ha magadnak tetszel akkor másoknak is.

2017. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A stilus nem reménytelen,de tényleg öreges,egy 20éveshez.

miért öltözöl így?

miért nem változtatsz?


járj el bulizni,ismerkedj.nem csak kapcsolt céljából,hanem hogy legyenek emberi kapcsolataid akik kritizálnak,hogy tudj és akarj is változni.


sexben:szeress szopni,nyeld le,és engedd seggbe.

2017. jan. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!