Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek szexibb csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek szexibb csaj?

Figyelt kérdés
Szerintem szürke kisegér vagyok. Csinos ruhákat hordok , de ezek a ruhák túl konzervatívak, unalmasak. Én magam is kezdek konzervatív lenni , pedig csak húszéves vagyok. Amúgy az alapok jók, mert bár nincs kidolgozott modell alkatom, az arcom nagyon szép. Nem merem magam elengedni ..szexelni kb 3 éve nem szexeltem , pasim meg 4 éve nincs.. Amúgy tök érdekes személyiség vagyok , imádok fotózni, érdekes munkám és hobbim van, vicces vagyok ,de ezeket kezdem elveszíteni.. Egyre inkább karót nyelt leszek. Mit csináljak hogy szexibb legyek , és el tudjam engedni magam , ne legyek karót nyelt az életben , szexben ? 20/L
2017. jan. 9. 09:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
jo kis munkahelyed lehet ha raersz itt kerdest kiirni ilyen kene nekem is.
2017. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

A szexis és az érdekes nem azonos fogalmak.

Te egy érdekes lány vagy, aki kezdi elveszíteni önmagát, és elszürkül. Te nem szexis akarsz lenni, hanem szeretnél maradni olyan amilyen voltál. ezt csak te tudod megvalósítani. Teremtsd meg a feltételeket arra, hogy ne egy taposómalomban igyekvő szürke kisegér legyél. Más ezt nem fogja tudni megtenni sem megmondani neked mivel nem ismerjük az életedet.

Szexibb meg öltözködéssel tud lenni az ember de az csak egy apró részlete. Kell hozzá a viselkedés a gesztusok a kisugárzás. De kezdd el az öltözködésénél és ha látod a visszajelzéseket légy magabiztosabb és előbb utóbb a viselkedésedre is kiül, hogy magabiztosabb vagy, elégedettebb önmagaddal, és ez teremteni fog egy pozitív kisugárzást. Csak ésszel, hogy ne légy közönséges.

2017. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
nem hiszem, hogy egy tök érdekes és vicces személyisé ilyen kérdést írna ide ki, lol. először is rá kéne amúgy jönni, hogy miért kezdesz így besavanyodni. történt valami? nincs társaságod? stb. és aztán ezen változtatni, mert mindig van vmi kiváltó ok.
2017. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Valóban nincs munkám , se fiúm , se társaságom. Tanultam/tanulok jelenleg és néha sportolok , de ebben ki is merül a dolog.
2017. jan. 9. 10:32
 5/23 A kérdező kommentje:
* Vagyis van munkám de csak heti 2x , ami valljuk be nem is számít semmit.
2017. jan. 9. 10:34
 6/23 anonim ***** válasza:
22%
Ismerkedj és járj társaságba, legyen párod. Egy nő csak egy férfi oldalán teljesedhet ki
2017. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én egyedül is szeretek lenni. Nem hiszem, hogy egyedül nem teljesedhetek ki.. De a szexualitás hiányzik.
2017. jan. 9. 12:04
 8/23 anonim ***** válasza:

Az, hogy csinos vagy vagy sem azt kép alapján el tudjuk dönteni...

Azt írtad, hogy érdekes vagy, ez mégis miben derül ki?

Amikor el kell adnod magad, akkor hogy próbálod meg?

2017. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a netpimpek most uzeneteket irnak hogy majd ok 20/5 ellatjak a "bajod" :D (hangemberek)


Ha szexibb szeretnel lenni akkor legy apolt, lassak rajtad hogy torodsz magaddal, ruhad nem sokat szamit, eleg ha kivagott a felsod es a fenekednel feszul a naci.

Ennyi eleg is hogy felkelts par erdeklodot :)

19f

2017. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ápolt vagyok teljesen. Amúgy ilyen a stílusom:


[link]

2017. jan. 9. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!