Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért feltételezik azt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feltételezik azt egy szűz lányról, aki lovagol, hogy nincs szűzhártyája?

Figyelt kérdés
Tegnap ismerkedtem valakivel és előjött mi a hobbym. Írtam, hogy mi erre biztos nincs meg a szüzhártyám...

2017. jan. 4. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Mert a lovaglàstól àtszakadhat a szűzhártya.
2017. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van az a réteg a lovagló lányok közül aki a lovaglástól "átszakadt" a szűzhártyája egy ami biztos ami közrejátszhat hogy a lovaglás jó comb és medence izmok erősítésére ebből kifolyólag elvékonyodhat a szűzhártya annyira hogy alig látható de van, az ilyen lányoknak az első szex is jobban élvezhető mivel a medence izmai edzettebbek, ugyan ez a helyzet ha gimnasztikát vagy twirlinget sportszerűen űzöl de ezeknek annyi az esélye mint egy rosszul felhelyezett tampon ettől függetlenül ugyan úgy szűz vagy vagy. van valóság tartalma de ez is egy városi mítosz egyike :)
2017. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éves korom óta lovagolok. Most 20 vagyok. 17 évesen vesztettem el a szüzességemet, és egyáltalán nem fájt. Szerintem a lovaglás közrejátszott ebben, mert nagyon sok helyen olvastam, hogy fájt a lánynak, és vérzett is. Bár a párom elég óvatos volt. Azóta is együtt vagyunk, lassan 4 éve. 😊
2017. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!