Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves szűz fiú hogyan tudna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves szűz fiú hogyan tudna kezelni egy 19 éves nem szűz lánnyal a helyzetet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő. Sajnos én vagyok az a 24 éves fiú aki még most is szűz(igen, van ilyen). Nem vagyok ronda, volt már barátnőm is, két komoly kapcsolatom is majdnem 2-2 évig tartottak, de az élet úgy akarta hogy olyan lányokkal legyenek azok a kapcsolatok akik még várni szerettek volna, mind azt hajtották hogy nincsenek még felkészülve rá(ők is szűzek voltak). Én tiszteletben akartam ezt tartani, és úgy is tettem de végülis az lett a vége hogy otthagytak mindketten. Főleg az utolsó nagyon összetörte a szivem, s minden önbizalmam elszállt messzi tájakra. Már két éve nincs barátnőm, igaz, sokat is dolgozom s nem tudom miért de még mindig azt az igazit keresem :|.


Közben kb egy hete egy unokahugóm bemutatta nekem a legjobb barátnőjét aki nagyon megtetszett és tudtom szerint én is eléggé tetszek neki, de még nem volt alkalom a találkozásra. Fő hogy még csak keveset beszéltünk facebookon, de nekem nagyon bejön mert nagyon sok olyan dolgot látok benne amit egy lányban, egy társban keresek. Ezért sokat is jár a gondolataimban :D


Na most...a szilveszteri bulin ott volt egy másik lány, ez a 19 éves akit a cimben emlitettem. Mindig gondoltam hogy tetszek neki, de nem voltam biztos benne. A bulizás közben(ami jó 3 napig eltartott) közelebb kerültünk egymáshoz, egyre és egyre közelebb. Rég ismerjük egymást, de ő nem tudja hogy én még szűz vagyok. Voltak ott tapizások, egyre fokozódtak is, sok mindent meséltünk egymásnak, sőt még azt is mondta hogy nagyon de nagyon felizgattam, s le is feküdne velem, s elkezdte mondani a kedvenc pózait meg minden...elmondta az fantáziáit, amik nekem is izgalmasaknak tűnnek, s én is kipróbálnák egyet-mást :D. Csak egy dolog zavar...hogy még kiba***tul szűz vagyok.....és attól félek hogy ha összejön a dolog nagyon nem fogok teljesiteni, nem akarom hogy szarul nézzek ki majd akkor.

Szerintetek hagyjam abba mert csak hülyén fogok festeni és inkább próbálkozzak a nemrég ismert lánnyal (akire úgy gondolok mint egy jövendőbeli barátnőre...és biztos meg fogja érteni majd ha ott lesz az idő). De ez a másik lány itt van közel, és hajlandó sok mindenre amiről csak álmodni mertem :D:D:D. És nem is csúnya, sőt...csak nem tudom elképzelni barátőnek. De amig újra barátnőm lesz, kipróbálnák egyes dolgokat ezen a szexuális téren, még ha csak kiváncsiságból is. Csak nem akarok hülyén festeni tapasztalatlanságom miatt :(. Segitsetek kérlek, unom már ezt a szűzes dolgot.


Tudom, sokat dumáltam itt össze-vissza, de remélem megértitek, és nem fogtok lebénázni meg leröhögni. Köszi előre is a válaszokat.



2017. jan. 4. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenki elkezdte valahol ne parázz rá!
2017. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válaszd az első lányt. A másodiknak szerintem csak 1-2alkalomra kellenél. De szerintem az első megfogja érteni a helyzeted :)
2017. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne parázz rá.


mármint azért se mert velem is hasonló volt, mégis úgy csókolok és úgy szexelek a barátnőm szerint mint aki tele van tapasztalattal.


nem kamuzok elég csak 10x ki-be mozognom ő már elélvezett.

2017. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

sztem vele beszéld meg...ő az akivel/akitől akarsz valamit, nem pedig a Gyk.hu :v


am ne izgulj, minden párnak egymásra kell hangolódnia. Hajrá, hiszen kölcsönös :)

2017. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

én örülnék ha az a pasi akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz szűz lenne...persze csak akkor ha többre tervez mint egy éjszakás kaland!


másrészt pedig szerintem ne aggódj! szerintem ha valaki vonzódik hozzád és megkap, akkor azzal fog a legkevésbé foglalkozni, hogy mennyi tapasztalatod van :)

2017. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
én is szűz vagyok 32f velem is összejönnél előző?
2017. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, lehet, hogy a nem szűznek hitt 19 évesed még szűz, és lehet, hogy a hosszú távra ideálisabbnak tűnő 19 évesed nem az. Mellesleg pár facebook beszélgetésből nem lehet teljes leszőrni a szimpátiát, de ez más téma, sokan beleesünk ebbe a hibába...


A "hülyén fogok festeni" kifogás nem kifogás. Az első alkalom nem olyan lesz, mint a többi, ebben biztos vagyok, állítom ez 21 éves szűz nőként. Te döntsd el, hogy képes és hajlandó vagy-e egy olyan kapcsolatra, ami a szexre alapul, de akkor közöld is a kettes számú lánnyal, hogy nem hosszútávra tervezel... Bár még bármi kialakulhat ebből is, főleg ha minimálisan most is kötődsz hozzá.

A szilveszteri bulik meg az ott elhangzott sztorik is más témák, szóval ott mindenkiből előtör a laza énje, főleg egy 3 napos buli alatt :D


Viszont szerintem nem lehet egy rossz dolog, ha azzal fekszel le először, akit hosszabbtávom el tudsz képzelni magad mellett, és ráadásul még ő is szűz, mert így közösen tudjátok felfedezni egymást és az talán szorosabb kapcsolatot eredményez. De ez is csak talán, mert a sors mindig eldönti helyettünk a dolgokat vagy éppen majd a másik fél :D


Szintén minimális tapasztalatom alapján mondom, hogy egy rokon által bemutatott emberke nem mindig bizonyul jó döntésnek, de az is lehet, hogy itt a nagy filozofálgatások közepette szembejön az utcán az igazi, aki egyik sem lesz a két lány közül. :)

Kívánom neked, hogy jól alakuljon a sorsod! Most ez elég lesajnálóan hangozhat, de csak túl kedves vagyok... :(

2017. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Utolsó hozzászóló, nagyon kedvesen fogalmaztaál, köszönöm :). Igazad van, habár elég biztos vagyok hogy az a 19 éves lány már nem szűz, de a másik az igen. Az unokahugómmal legjobb barátnők, és ő nagyon sokat mesélt róla. Szóval habár nem volt alkalom gyakran/sokat beszélgetni a facebookon, elég sokat tudok róla mégis :D. De mind igaz amit irtál, még egyszer köszi :)
2017. jan. 4. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Normális srác vagy, ez látszik az írásodból, szóval ne parázz, egy hasonló gondolkodású, kedves lányt nem fog érdekelni az, hogy szűz vagy. Sőt, lehet előny is lesz a dolog. Ne parázz rá, dönts belátásod szerint, és ha arra kerül a sor, akkor csak ösztönösen csináld, amit kell! :)
2017. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Toljad a csajt bakker!!! A karom odaadnám egy ilyen "sok mindemt bevállaló" csajért :'(


Toljad!


Szerintem még külön tetszene neki is b szuz vagy (csak mutasd hogy akarod!! Ne rakd a vallara a fleelosseget, h o veszi majd el)

Es hamar gatyaba raz :)


Miket csinalna ? Ird le please priviben:D taplald a remenyeim hogy a valosagban is vannak ilyen lanyok :):)

2017. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!