Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy fiú sokáig szűz, akkor...

Ha egy fiú sokáig szűz, akkor miért feltételezik, hogy csak mert nem találta meg az igazit?

Figyelt kérdés
Mintha saját elhatározásából lenne az. Szerintem az esetek 90%-ában arról van szó, hogy a fiú olyannyira ronda vagy félénk, hogy senkinek se kell. Ha valaki nekem olyat mond, hogy "majd megtalálod az igazit", vagy "előbb-utóbb mindenkinek lesz valakije" eléggé ki tudnak hozni a sodromból.
2011. júl. 2. 08:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
Továbbá családi háttér, erős vallási értékek, félelem a felelősségtől?
2011. júl. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát magamból kiindúlva de amugy is . Nincs olyan hogy egy srác azért marad szüz mert várja az igazit.


jólmondod azért van ez mert félénk vagy ronda. DE inkább félénk mert ha ronda akkor is talál magának olyan partnert akinek ez teccik mert a lány se túl szép.

2011. júl. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sztem inkább azért, mert ronda. Ronda fiú a ronda lányoknak se kell, tapasztalat.
2011. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ronda szot kerlek ne hasznaljatok, mert nincs olyan!

Inkabb a nem joeputhasznaljatok. Mert van akinek nem esik tul jol.

2011. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocsi elirtam,~nem jokepu
2011. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Igenis van olyan, hogy az igazit várja!

Az én párom 20 felett vesztette el a szüzességét velem, a szerelmével. És nem azért, mert csúnya lenne, mert nagyon jóképű férfi.

Számtalan lehetősége lett volna rá, és volt, hogy a célegyenesben gondolta meg magát, mert nem tudta megtenni olyannal, akihez nem kötődött érzelmileg. Mikor szerelmes lett belém, akkor érezte először, hogy velem meg tudja tenni, mert szeret. Azóta is együtt vagyunk, több, mint 4 éve.

Szóval attól még, hogy ti nem hallottatok egy ilyen esetről sem, attól még létezik. Vannak olyan érzelmes férfiak, akik szerelemből tudják csak megtenni.

2011. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

-én is olyan vagyok aki egy komoly kapcsolatot szeretne .... de mikor beérném csak szexel is bárcsak az lenne de sajnos még arra se kellek :(...... de van mikor csak arra vagyok , hogy kicsit összebújva a fotelben megnézhessek egy filmet egy lánnyal vagy legalább szép séta hol átkarolhatom vagy csak simán fognám a kezét és úgy sétálhatnánk.......

-23f vagyok még csók sem volt sem egy randi csak olyan találka hol előre kijelentették jó de ne értsem félre csak baráti talira jön és nem többre......

2011. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ahogy írjátok. Aki nem néz ki jól annak alig van esélye a lányoknál. Én is tapasztaltam sajnos :(
2011. júl. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A nok sokkal inkabb nezik a kulsot mint a ferfiak, ez teny.


Nem feltetelezik. Csak udvariassagbol ezt mondjak es nem azt hogy bunronda vagy ides fiam.

2011. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8:47, akkor a párod a maradék 10%
2011. júl. 2. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!