Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy fiú sokáig szűz, akkor...

Ha egy fiú sokáig szűz, akkor miért feltételezik, hogy csak mert nem találta meg az igazit?

Figyelt kérdés
Mintha saját elhatározásából lenne az. Szerintem az esetek 90%-ában arról van szó, hogy a fiú olyannyira ronda vagy félénk, hogy senkinek se kell. Ha valaki nekem olyat mond, hogy "majd megtalálod az igazit", vagy "előbb-utóbb mindenkinek lesz valakije" eléggé ki tudnak hozni a sodromból.
2011. júl. 2. 08:00
1 2
 11/13 Andréz válasza:

Amúgy nem elég kevesen nézik a külsőt, nálam is a külső csak másodlagos, és ezzel nem csak én vagyok így szerintem!

Elsődleges szempont a belső érték, és ha valaki bunkó vagy bármilyen negatív tulajdonsággal bír azokat természetes, hogy mindenki megpróbálja elkerülni.

2011. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez inkább a lányokra igaz. De az képtelenség, hogy a lányok jobban néznék a külsőt. Maximum a fiúk szerényebb adottságú lánnyal is beérik, de akkor is jobban számít az. A lányok pedig válogatósak. De az az érzésem, hogy fiúból sokkal több nyomi van a világon, és ők már berendezkedtek erre.


Szóval, a válasz, hogy elsőre nem is ezt feltételezik! A mai közgondolkodás szerint a már kb. eminensnek számít az igazit váró fiú. (különben sem "várni" kell :P)

24/f/szűz

2011. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, márpedig a lányok sokkal inkább a külsőre mennek. Csak nézz szét, hány ronda lányt látsz jóképű fiúval, és hány szép lányt ronda fiúval!
2011. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!