Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez mennyire beteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire beteg fétis?

Figyelt kérdés

Szexelni egy 30-35 éves dögös milf-el és egy 16 körüli szexi tinilánnyal.

A tinilány aranyosan, ügyetlenkedve csinálná a dolgokat, a tapasztalt milf meg határozottan koordinálná az aktusokat.


20/f


lassan beérek abba a korba, hogy cink lesz tinilányokkal kavarni, ezért gyorsan meg akarom valósítani.

Valakinek volt már ilyen? Milyen volt?



2017. jan. 3. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Huszonévesen kavartam egy 40-es csajjal. Nagyon dögösen nézett ki és jó volt vele. Mivel fiatalabbnak néztem ki a koromnál, rajta kívül tizenévesek közeledtek hozzám, úgyhogy mindkettő megvolt. Az egyik ezért a másik azért volt jó. Szerintem próbáld ki Te is.
2017. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja, úgy értettem, hogy édes-hármas.

Bocsi az kimaradt

2017. jan. 3. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőség, szerintem ne hagyd ki! Ahogy írod még nem beteg fétis szerintem. Ha anya-lánya párossal csinálod, az már betegebb, de izgató lehet.
2017. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az tényleg beteg egy milf lehet aki bevállalja a lányával :DDD de nem a részemről lenne beteg szóóóóval xdd
2017. jan. 3. 15:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy tinilánynak vannak is bi hajlamai, tiniként még biztos nem anyja korabeli nőkkel kezdi el kibontakoztatni ezeket a hajlamait..
2017. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
És egy 35 éves nő sem szeretne lefeküdni egy 16 éves kislánnyal :(
2017. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Abban mi a fétis, hogy lefekszel számodra vonzó emberekkel? Ha a végén mondjuk rá akarnád verni a lábukra vagy a hajukra, akkor az már fétis lenne.


Egyszer láttam egy 28 éves lányt egy 17 éves tinivel smárolni részegen egy buliban, mit ne mondjak nekem is egyből beindult a fantáziám.


Nem jellemző, ahogy előttem is írták, de létezik. A tini korhatárt talán inkább felvinném 18-19-re, ott már azért céltudatosabbak ilyen téren, hogy kivel mit akarnak kipróbálni.


18 alatt még inkább csak apróbb szárnybontogatásokat csinálnak, mint a fenti példám, meg keresik önmagukat.


Mondjuk azt kétlem, hogy pont egy leszbikus nő utasítana vissza egy szebb tinilányt, mondván, hogy kislány.. :D

2017. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én el nem tudom képzelni, hogy ki akarna téged bevenni egy édes hármasba, hacsak nem fizetsz nekik.
2017. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez nem fétis

2. A 30-35 éves nő még nagyon nem milf kategória

2017. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!