Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti mit szóltok azokhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti mit szóltok azokhoz a csajokhoz akiknek nem tökéletes a teste?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha nem karcsú,hanem van mit rajta fogni vagy nem szép mindenhol a bőre /pl narancsbőrös/. Vagy inkább az fontosabb hogy egy nő szeresse a szexet?

2017. jan. 1. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagyobb fenék vagy vastagabb comb vonzó tud lenni.
2017. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
pontosan, én és a nagyon tág baráti körömből is mindenki az olyan lányokat kedveli, akik nem vékonyak, hanem nőiesek, kerekdedek. Az a szép szerintem is, nincs is szebb annál, amikor egy lánynak van feneke, combja, ha ez egy szép arccal párosul akkor az maga a tökéletesség. Persze csak számomra, másnak az jön be, ha valaki nagyon vékony, másnak csak a szilikonmell jön be, másnak meg csak olyan nők jöhetnek szóba akik minimum 120 kilót nyomnak. Felesleges azon stresszelned, hogy nem tökéletes a tested mert (ez lehet kicsit furán hangzik) szerintem minden test valahol tökéletes, nincs igazam? Ha valaki szeret, akkor neki a Te tested a tökéletes, a többi ember meg nem érdekel senkit.
2017. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem gond. en se vagyok tokeletes
2017. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
NAHÁT VALAKIT megihletett a kérdésem?
2017. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Van egy mondás, mégpedig, hogy az egyéjszakás cicababát d**ni jó, de feleségnek mégsem jó...
2017. jan. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes így én sem.
2017. jan. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretjük egymást akkor ez nem lehet probléma! f.
2017. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!