Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti mit szóltok azokhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti mit szóltok azokhoz a csajokhoz akiknek nem tökéletes a teste?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha nem karcsú,hanem van mit rajta fogni vagy nem szép mindenhol a bőre /pl narancsbőrös/. Vagy inkább az fontosabb hogy egy nő szeresse a szexet?

2017. jan. 1. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az nem gond, ritka a tökéletes test...
2017. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond. Miért lenne probléma az, hogy nem tökéletes valaki? Én sem vagyok az.


23/F

2017. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Na ami fontos, az az hogy jó fej legyen és ápolt!na meg ha velem akar bármit is akkor szeresse a szexet :D ,de én ha komoly kapcsolatot akarok akkor hagyom hogy sodródjak,és lesz ami lesz nem a külső dönt, az csak ha egy éjszakást keresek,hisz abban a pár órában amíg a csajjal foglalkozok mindegy hogy milyen földbuta..de ha komoly a dolog nem számít nagyon a test,de engem csak annyi érdekel hogy ápolt legyen ,az mindegy hány kiló :D 20/F
2017. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, hogy valakinek tökéletes legyen a teste. Mindenkinek vannak előnyös meg kevésbé előnyös részei, nem a narancsbőr vagy egy kis hasiháj fogja eldönteni a dolgot, hanem úgy az egész személyiség, kisugárzás. A kinézet egy dolog, lehet valaki 10/10 nő, ha szájából kilóg a kapanyél, vagy nincs egy értelmes gondolata, akkor normális férfi nem fog vele szóba állni.
2017. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 RRR ***** válasza:
100%

nem nagyítóval lesem

az fontos,hogy engem szeressen meg én őt

2017. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
52%
Szóval a nők 100%-ra gondolsz? Igen, velük semmi gond.:D
2017. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

nem gond ez ha kedves, aranyos lány vagy.

Mi sem mind vagyunk tökéletesek:)

2017. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A narancsbőrös popsi még szexi is tud lenni, ha nem brutál :P Szerintem a tökéletlenség vonzóbb, mint a tökéletesség.
2017. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb nem tökéletes test nagyon is izgató. Máskülönben meg meglepődnél, ha mindenki elmondaná, hogy neki mi a tökéletes. Mert bizony ízlések és pofonok nagyon különbözőek.


Ha a nő szereti és igazán élvezi a szexet az bizony óriási plussz pont!!!


(pl. A karcsú a tökéletes? Szerintem jobb, ha van mit fogni rajta, számomra a karcsú nem tökéletes.)

2017. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Attól függ. Vannak dolgok, amire azt mondom, hogy bottal se, hiába tudom, hogy hülyeség, meg nem tehet róla, meg attól még tündéri személyiség. De emiatt hülyeség aggódni, ha olyan amin egyébként se tudsz változtatni, meg a legtöbb pasi egyébként se nagyon válogatós. Nem láttam még olyan ronda nőt, aki ne tudott volna valakit találni, ha akart. Egy kis kedvesség messzire visz.
2017. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!