Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a barátnőm nővéréve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőm nővérével majd az anyjával is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőm még nem tudja ezt. Mit gondoltok? Szakítsak vele?


24/f


2016. dec. 30. 23:42
1 2 3 4
 31/37 llorTllorT ***** válasza:
100%
ha úgy érzed az anyja jobb volt szakítsál,persze.de elöbb próbáld ki az apját is.😂😂
2016. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
100%
Hali! Nem tudom, hogy még aktuális e a kérdés, de én most megválaszolom. Tulajdonképpen megcsaltad a barátnődet, és az anyja megcsalta a férjét. Ha a lány nővérének volt/van barátja, őt is megcsalata. Tulajdonképpen,én azt javasolnám, hogy mondd el neki, mert (nem tudom, hogy még együtt vagytok e) piszok nagyon gerinctelenség amit csináltatok. Illetve (ha még aktuális) mondd el az édesapjának is, mert ha az anyja képes volt félrelépni, akkor lehet, hogy nem ez volt az első.
2020. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 immortality2 válasza:
Ezt a második hozzászólónak írom miért kellene a kedves kérdezőnek felébrednie? Bírom már az ilyen irigy idiótákat csak azért kamu valami mert az még ő vele nem történt meg ez rohadtul szánalmas.
2020. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy kamu kérdés volt
2020. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 immortality2 válasza:
Na ezt most a 34-es számúnak írom. Tudod bírom már az olyanokat mint te, csak azér mer te veled még nem volt ilyen, ezér gyorsan bedobod ezt a szar kamus dumát, baromira szánalmas vagy.
2020. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Mázlista alak !!
2021. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Link van?
2022. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!