Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire baj ha lefeküdtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ha lefeküdtem a barátnőm nővérével?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőm. ő elment munkahelyi ugybe kulfoldre es en elmentem szorakozni haverokkal csak kocsmaba sorozgetunk meg biliardoztunk. Kicsit eldurvult a helyzet elkezdtunk felesezni es utanna mar az alkohol irányitott minket. Elmentunk egy szorakozohylre es ott osszetalalkoztunk. Soha nem vonzodtam hozza szexualisan csak abban az álapotban mindent meg akarsz tenni és öszegabajodtunk persze... nem fogom az alkoholra de nem tudom h el e mondjam neki. Tanacsok?

2014. febr. 28. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
2014. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 acelsziv ***** válasza:
84%
hogy ki fog derülni az fix. Vagy te mondod el neki, vagy mástól tudja meg.
2014. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Ó ugyan! Nincs ezzel semmi baj,de tényleg! -_-

Ha van benned gerinc,akkor egyszerűen elmondod és kész!

2014. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy elhadjon...már terveztem hogy megkérem a kezet.
2014. febr. 28. 23:05
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát mondjad el neki! Ha szereted, nem szeretnéd, hogy hazugságban éljen. Szerintem valld be, még a nővére is elmondhatja neki. Szerintem hát nemtom, ő mondta-e már, de jobb, ha tőled hallja előbb.
2014. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor mindig felmerül bennem a tízforintos kérdés, hogy ezek a kérdések esetleg kamu kérdések vagy tényleg ennyire primitív, emberileg nulla alakok rohangálnak körülöttem?
2014. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 acelsziv ***** válasza:
100%
aha.. és hogy fogsz a szemébe nézni ezentúl? Ha már eszed nem volt legalább gerinced legyen. Ha elhagy elhagy. Nem lehet hibáztatni érte. De vállald a felelősséget.
2014. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"már terveztem hogy megkérem a kezét."

Úristen!! Akkor, ha szeretnéd, de igazán fontos lenne neked nem mozdultál volna rá másra :/

2014. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mért lenne ez primitív kérdés? Meg eshet bárkivel...
2014. febr. 28. 23:08
 10/19 A kérdező kommentje:
jó nem bárkivel de elofordul..
2014. febr. 28. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!