Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire baj ha lefeküdtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ha lefeküdtem a barátnőm nővérével?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőm. ő elment munkahelyi ugybe kulfoldre es en elmentem szorakozni haverokkal csak kocsmaba sorozgetunk meg biliardoztunk. Kicsit eldurvult a helyzet elkezdtunk felesezni es utanna mar az alkohol irányitott minket. Elmentunk egy szorakozohylre es ott osszetalalkoztunk. Soha nem vonzodtam hozza szexualisan csak abban az álapotban mindent meg akarsz tenni és öszegabajodtunk persze... nem fogom az alkoholra de nem tudom h el e mondjam neki. Tanacsok?

2014. febr. 28. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj belőle drámát. És ott van még az anyuka is....
2014. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Vicces vagy koszi...
2014. febr. 28. 23:15
 13/19 walk w1th mee ***** válasza:
you are my hero:D
2014. márc. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
39%

Először is: SEMMIT sem lehet az alkoholra fogni. Ez egy utolsó, gerinctelen kifogás, amivel az italra hárítod a felelősséget, mert nincs benned annyi gerinc, hogy felvállald, TE hibáztál, TE rontottad el, TE csináltál hülyeséget.

Másodszor: ennél gerinctelenebb húzást el sem tudok képzelni, ha én megtudnék ilyesmit a páromról, nem hogy eszem ágában nem lenne feleségül menni hozzá, de ott helyben akkora pofont kapna, mint még soha, és soha többé nem állnék szóba vele, valamint nyilván a nővéremet sem tekinteném többé sem családtagnak, sem embernek.


Valld be a "barátnődnek", mit tettél, ugyanolyan féreg maradsz akkor is, de legalább vállalod a következményeit annak, hogy nincs gerinced.

2014. márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
én is megakarom dugni a barátnőm nővérét :$
2014. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
romák közt elég gyakori lehet...
2014. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki és majdnem szakított velem. Elköltözött a szüleihez, hogy kér egy kis időt gondolkodni és, hogy én is gondolkozzak el, hogy mit akarok.
2014. márc. 1. 14:10
 18/19 anonim ***** válasza:

Jól tetted.

Majd eldönti, hogy rendezi ezt veled.

De érdekelne, hogy a nővérével hogy fogja ezt rendezni, - mert hát ő is ott volt.

2014. márc. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
az alkoholt kell kontrollálni. Ne beszélj róla, ha kiderül tagadd. Akkor meg is kérheted a csajod ha lesz kedved hozzá.
2014. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!