Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bűntudat első együttlét után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudat első együttlét után?

Figyelt kérdés

Tegnap veszítettem el a szüzességemet a barátommal 4 hónap járás után.

Nem tudom leírni mit érzek, mintha valami rosszat tettem volna. Pedig nem csaltam meg senkit, szeretjük is egymást, élveztem is mégis bűntudatom van.

(Nem vagyok hívő, ezért nem hiszek a házasság előtti szex bűnében sem)

Egésznap csak sírtam, miért van ez? Nektek is ilyen volt az első?


2016. dec. 27. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem az örömtől és a gyönyörűségtől sírtál. Túlságosan elhitted, hogy a szex bűn. Ezen kell túltenned magad és jó lesz.

Élvezted? Nem bántad meg? Ha mindkettő igen, akkor nincs gond.

2016. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van akire ez nagy hatással van, ez természetes, de hidd el, semmi okod bánkódni :) Nem tudom hány éves vagy, de négy hónap járás után teljesen normális az ha szeretkeztek. Jó, nyilván ha 12 éves vagy, akkor nem, de ezt kétlem. Örülj neki, hogy a szerelmednek adtad oda, és nem dobtad el, nem használtak ki. Legyél boldog, szeressétek egymást, és jöhetnek a következő körök :) 23/F
2016. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, egy hasonló barátnőm... Ő utca lánynak érezte magát... Azért is volt, bűntudata. Te is ezt érzed gondolom... De nem vagy az hidd el!:) Üljetek le a barátoddal, és beszéljétek meg. A kommunikáció egy fontos dolog a párkapcsolatban. Sok sikert!:)
2016. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csalódtál? Jobbnak képzelted a szexet, és nem volt jó?

Vagy nem érezted eléggé, hogy a barátod szeret, hogy a kapcsolatotok mélyebb lett a szexről?

2016. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!