Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem tetszenek az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tetszenek az ilyen testalkatú lányok?

Figyelt kérdés

"Csak a kutyák játszanak csontokkal" - és mi van, ha valaki nem szereti a húsit? Egyszerûen nem találom a húsis lányokat vonzónak, ti mit találtok vonzónak bennük?


[link]

[link]

[link]

[link]


2016. dec. 26. 14:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%
Nekem is bejonnek az ilyen lanyok :) 19/F
2016. dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hú gyerekek, mennyire kapom és a hate-et privátban a vastagabb csajoktól... :D
2016. dec. 26. 16:07
 13/21 anonim ***** válasza:
50%

Vekony lanykent, ez nagyon jol esett, fiuk! :)

Mindig csak a beszolasokat kapom, ritka, hogy dicsernek. 18/l

2016. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
A tonna-donnák lázadása. :D
2016. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de ez nekem nagyon nem jön be! Inkább legyen a lányon egy kis fogni való.
2016. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
Sportos, izmosabb srácként nekem is inkább az ilyen lányok jönnek be. De én nem ítélek el senkit az alakja miatt. Mindenkinek más jön be, úgyhogy az ilyen "csak a kutyák játszanak csontokkal" idézetek fel tudnak idegesíteni :D 23/f
2016. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
Ezek fiúsak.
2016. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

bejönnek, noha nem a mindegyik - tényleg van 1-2 határeset a képeken...

-viszont! uhh...de rég volt szerencsém egy ilyen alkatú lányhoz, mostanában mindig a husibb lányok találnak meg, nem azt mondom h baj, de magamat sem szeretném becsapni - hosszabb távra valami ilyet képzelek el, már ha a személyisége is klappol

2016. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 idcidkhm válasza:
79%

Bírom, hogy valamelyik debella végig lepontozta a válaszokat.

Inkább a kérdező által belinkelt lányokat választanám, mint "ezt": [link]

[link]

[link]


Első barátnőm teltebb volt, mindigis zavart a rajta lévő felesleg, hiába működött köztünk a kémia (én szakítottam vele, de nem a testalkata miatt, hosszú sztori). Arról nem is beszélve, hogy ami nektek vonzó domborlat, az mind (talán Kim K esetében műanyag) zsír! Nem tudom gyerekek, nekem nem jön be, számomra nem nőies.

"Ez fiús" - haha!

Háj = nőiesség? Ne fárassz.

2016. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
valszeg a gyik olvasótáborában nagy arányban duci ("husi") lányok/fiúk vannak, kik most bosszúból lepontozták az ellentábort xD, hát nem gyerekes? omg
2016. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!