Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komolyan képes valaki emiatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan képes valaki emiatt ennyit utazni?

Figyelt kérdés

Augusztusban megismertem egy norvég srácot(vagyis nemsokára 31 lesz), aki házas, de elvileg válófélben van, aztán ki tudja mi igaz belőle, mert azóta sem mesélt róla. De a lényeg, hogy azt mondta, hogy szívesen lefeküdne velem, ha kell idáig is elutazna, ha mondok neki egy időpontot, hogy mikor és ha szeretném, akár kapcsolat is lehet, de egy az, hogy említettem is, hogy nem mond semmit azóta, hogy mi van kettejükkel. Kettő pedig az, hogy ekkora távra minek kapcsolat? És most csak azért képes eljönni, hogy lefeküdjön velem?

Alapjáraton nagyon kedves meg skype-olni is szoktunk, de ki tudja, lehet igazából nem is ilyen, csak nekem mutatja.


2016. dec. 22. 22:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Van az úgy, hogy ritkán azt mondom: Hupasztmek.
2016. dec. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy norvég ipse számára különleges, egzotikum egy közép-európai nő. Nem mindnek van lehetősége kipróbálni. Ő most meg akarja próbálni, és utána menőzhet a haverok előtt, hogy én bizony megfektettem egy magyar lányt is.
2016. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csak nehogy elraboljon szexrabszolgának...
2016. dec. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kapcsolatot akar, én belemennék,..ne hallgass a sok irigyre
2016. dec. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mond azt neki,hogy te az extrém dolgokat szereted ha belemegy hívd. Én elmegyek hozzád televerlek ő meg kínyalhat utána. Aztán persze azt is elmesélheti othon.
2016. dec. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!