Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszibarck18 kérdése:

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Nem tudok lefeküdni úgy egy fiúval h nem ismerem és nincs komoly szándékaim vele!Volt komoly kapcsolatom és azóta jöttem rá,hogy nekem az nagyon fontos,hogy nem akárkivel fekszem le!

Amikor előjönn ez a téma,hogy ki mennyi fiúval volt és mien volt meg stb...Én kelemetlenül érzem magam,hogy annyira egyszerűnek és értéktelennek értékelem magamat!És senkivel nem találkoztam aki hasonló helyzetbe lenne!

Remélem nem vagyok én ezzel egyedül😣

18L



2016. dec. 19. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy vagyok 16l
2016. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is. :P 32 F :D
2016. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Tedd azt, amit a barátnőid is, amikor a fiúk számáról van szó: hazudj!

Azt pedig, hogy te inkább komoly kapcsolatra vágysz, tartsd magadban és csak annak mondd el, aki érdemes is rá. Viszont ne szokj le róla, mert ők a hülyék nem te. Ők fognak pár év múlva kiégett roncsként síránkozni, míg te boldog kapcsolatban fogsz élni.

2016. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó dolog és jómagam is ebben a cipőben járok és ez így nekem tökéletes!

Hogy másnak mennyi fiú volt meg meg, hogy mennyi kalandja az engem nem izgat ..

2016. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kösszönöm szépen a válaszokat😊
2016. dec. 19. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne érezd szarul magad, amiért neked fontos az érzelmi kapcsolat.

Majd 10 év múlva nézd meg ezeket az "50 pasival voltam" csajokat, szétkefélt, kiélt ribik lesznek, mindenféle nemi betegségekkel. Te meg lehet boldog házasságban fogsz élni, 2 Gyerek anyja leszel, és nem kell fosnod, mikor jön ki a herpeszed vagy a hüvelygombád..

2017. jan. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, őszintén szólva. Nem tudok kapcsolatot teremteni olyannak, akivel nem tudok jót beszélni, de ha már úgy is érzem, hogy jobban ismerem, már nagyon könnyen bele is tudok zúgni az illetőbe.


De hát ezzel az élettel kell lavíroznom.

tizenkilenc fö

2017. jan. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy azért még vannak ilyen csajok is.
2017. jan. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pacsi 😄 nem vagy egyedül, ugyan úgy mint te. Csak én még büszke is vagyok rá. Nem volt még senkim, csakis komoly kapcsolatba kezdek bele. És nem pazarlom más erejét idejét, és nem is húzom előttük a mezesmadzagot. Ha még kapcsolat elején érződik,hogy nem tart sokáig, nem játszom más érzéseivel. De mostmár találtam valakit. Akitől csak a távolság szakít el...😢

18/l

2017. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!