Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom betette és egyből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom betette és egyből el is ment. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 22:17
 1/9 RRR ***** válasza:
100%

lehet rég volt csajjal

nagyon felizgattad


kezdjetek egy következőbe

és

szexeljetek sokat,sokat és ok lesz minden

2016. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Ha rég szexelt, vagy nagyon hosszú volt az előjáték, simán előfordul. Inkább vedd bóknak. Legközelebb talán jobb lesz.


Egyszer volt olyan, hogy a srác attól elment, hogy hallott elélvezni miközben nyalt.

2016. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Kezdőknél normális,sajnos.
2016. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyomorult.
2016. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
62%
Nem normális, de sokak küszködnek korai magömléssel. Mondjuk ez már elég extrém eset.
2016. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

A szex a gyereknemzésről szól biológiailag.. Tehát arra, hogy minél hamarabb lezavarja, így ez normális működés..

Az már más kérdés hogy neked nem volt jó, többször kell próbálkozni, megszokja és jó lesz..

2016. dec. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt fura hogy mással is megesik.
2016. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mennyire gáz xDDD bár ismertem olyat is aki már attól elment hogy hozzá értek a farkához xD
2016. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már egy éve nem voltam csajjal szoval kicsit én is tartok tőle hogy esetleg igy járok majd... :( biztos gáz lenne lehet figyelmesztetnem kéne hogy hát már rég voltam ugy.. Izé
2017. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!