Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne tágítani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne tágítani a hüvelyemet?

Figyelt kérdés

3 hete feküdtem le először barátommal. Akkor vesztettem el a szüzességem, de nagyon fájt, szóval nem is csináltuk sokáig. Azóta párszor próbálkoztunk, de még mindig ugyanaz a helyzet, túl szűk vagyok. :( Ő meg nem hajlandó erőltetni a dolgot, ha látja rajtam, hogy fáj, akkor leáll. Nem tudjátok hogyan tágíthatnánk ki?

Csak normális válaszokat kérnék, előre is köszönöm. 17/l



2016. dec. 14. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Pl segédeszközökkel. Esetleg zöldségekkel - húzhatsz gumit rájuk. Vagy ujjazással.
2016. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni!
2016. dec. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mesterségesen valójában sehogy. Tudom, hogy kissé kellemetlen, de - nézd el a hasonlatot - ennyi erővel azt is kérdezhetted volna, hogy növelhetem meg a pisze orrom.


A természet adott, amit adott, okkal, de bizonyos határainkat nem tudjuk túllépni. Remélem, nem sértettelek meg, de igen tapasztalt férfiként ez a véleményem. F/38 (sajnos túl nagy méretű, túl x +1 tapasztalaton)

2016. dec. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ez az ujjazás meg zöldségek: mintha a sok orrturkálástól nagyobb lehetne az orrnyílásunk. Nem ezen múlik, Bár ennyi lenne. Az előző voltam.
2016. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Hosszú előjáték, esetleg síkosító bevetése, de az a lényeg hogy próbálkozzatok.
2016. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Egy nő ki tud tágulni egy idő után.
2016. dec. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kitágítani de nem is kell. Sikosító hasznosabb lenne. Ha meg annyira fáj akkor lehet ott valami egyéb gond. Próbáljátok más helyzetben sőt más szituációban is mint eddig. Pl székre térdelve hátulról.
2016. dec. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Az utolsó válaszadó jót mondott. Szék és jó sok sikosító és egy ügyes pasi. Azt szívesen vállalom ha neki nem megy.
2016. dec. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Ennyi hulyet ...

A sikositot nem oldja meg a fajdalmat ...

A legtobb lany szorong fel azert marad szuk nem izgup fel elegge


Terjetek vissza a pettinghez es ahoz h nincs kenyszer nincs kotelezo dolog

Sok oral oda vissza ujazas simogatas probaljon orgazmust elerni nalad ezzel

Bahtolas majd akkor ha tenylegesen akarod es a tested.is kesz ra

2016. dec. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez a pasid kérdése lehet?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__8..


A hüvelyt nem kell tágítani. Tágul az magától. Főleg, hogy tartósan nem is lehet. Előzetes izgatás, ujjazás, nagy méretű műbroki használata ideiglenesen picit tágíthat rajta, mert a mérethez idomuló izmok lazulnak és könnyebben fogad be nagy méretet így ez rövidke ideig (pár perc) megmaradhat, de kifejezetten tágítani nem lehet. Ez egy tévhit.

Ha nem tágulsz ki eléggé a szexhez, akkor két probléma lehet.

1. Te túl szűk vagy ő meg túl vastag. Nem csak a fiúk farkának mérete lehet különböző, és bizony nem minden méret passzol össze élvezetesen.

2. Fejben, lelkiekben nem vagy még kész a szexre. Lehet, hogy a tested jelez, felizgulsz, kívánod, nedvesedik a puncid, de egy belső blokk miatt nem teljes a nemi izgalom, és nem tágulsz ki. Pedig a szex előtt a vagina ha izgalomban van tágul, hogy kényelmesen fogadhassa be a fiú farkát. Valószínű kevés előjáték, és/vagy benned nincs mert a teljes elhatározás, hogy szexelj, vagy hogy VELE szexelj.

Masztizni szoktál? Az jól esik, élvezed? Ha igen mi jár közben a fejedben, vagy mire masztizol? Azt kapod szex közben is a barátodtól ami maszti közben felizgat? Mert ha nem a válasz szinte magától értetődő, miszerint, van egy elképzelésed az izgalmas, kielégítő szexről a fejedben, de a partneredtől nem azt kapod meg.

2016. dec. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!