Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom tágítani magamat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom tágítani magamat, hogy a párom ne okozzon fájdalmat behatoláskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a problémám(tudom h most majd páran felszisszennek, h "az ég áldjon meg h neked csak ez a gondod?!") , hogy a barátomnak nagyon vastag a farka.

5.4 cm a vastagsága, és hát mit ne mondjak, igen nehéz vele... :(((

Szeretném élvezni de csak olyan érzés, hogy feszít, és annyira, h fáj, kireped a bőröm a hüvelybemenetnél, annyira feszíti.

Mikor kisebb(vékonyabb) péniszű sráccal voltam, az sose fájt, és nagyon élveztem, de ezt egyszerűen nem tudom élvezni...

Annyira szeretném ha jó lenne vele, mert nagyon szeretem!! És mikor ujjaz az nagyon jóleső érzés, de a farka vhogy túl nagy. :///

Néha beteszi 3 ujját, de már az is fáj, kellemetlen, nem esik jól, kettőnél viszont nagyon jól érzem magamat, de szerintem 4 ujjának kellene beférni ha azt akarjuk h élvezzem mikor a farkát teszi be...

És nem igaz az, hogy "ha szeretnéd élveznéd" mert amikor pl azzal voltam akinek vékonyabb volt, na őt nem szerettem, egyszer voltam vele, de mégis élveztem. A páromat pedig nagyon szeretem, de hiába a síkosító, a vazelin a csoda tudja h milyen dolgok, nem érnek semmit, mert az h bemegy, nem egyenlő azzal h élvezem....

Szerintetek mit csináljak?

Nagyon kétségbe vagyok esve, mert több partnerem is volt, de egyszerűen nem tágulok ki rendesen :///



2016. aug. 19. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

konyhakésen kívül bármivel.. :D

najó viccen kívül.. ha az előjáték jobb akkor valószínűleg kitágulsz jobban. Meg előtte akkor próbáljátok meg az ujjazást hosszabb ideig, minél több ujjal (2, 3 aztán 4) :) Több alkalom után úgyis kifog tágulni :) Ne aggódj ezen :) Ha nem havi egyszer csináljátok, hanem mondjuk heti 2szer, akkor nem lesz gond :)

2016. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hasonló bnőm. Amikor nagyon felizgult a ujjamtól, akkor tettem be neki a harmadikat. Őt mondjuk izgatta ha kissá fáj is neki.

Amúgy hány éves vagy?

2016. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb dildóval.
2016. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megmondom őszintén h én vmiért nem igazán merek magamba nyúlni, rendesen leblokkolok mindig ha megpróbálom, szóval ezek a kígyóuborka, répa, retek , dildó és mogyoró opciók, h dugjam fel, hááát, nem mennének :)

19 leszek hamarosan

és az üzeneteket is köszönöm, jobbára ott is az ujjazásra ill a különböző eszközökkel való tágításra helyezte mindenki a hangsúlyt, majd megpróbálok vmit, nagyon kedvesek vagytok h írtatok :333

2016. aug. 19. 10:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne magad tágítsd. A pasid tágítson ujjazással. Hidd el jobban tágulsz így majd, mert a pasid majd mindig picit túl tulja a dolgot neked. Neked meg csak lazulni, tágulni kell. Ez még izgalmas játék is.
2016. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló problémáim vannak, így megértelek. Nyugodj meg, mindenre van megoldás, erre is. Először is, a hüvely egy rugalmas falú szerv, egy vastagabb pénisztől még nem igen fog maradandóan tágulni, főleg nem ilyen fiatal korban (sem semmilyen eszköztől, a szülés meg már azért más kategória). Minden szex előtt legyen hosszas előjáték, használjatok síkosítót, fokozatosan haladjatok, esetleg igyál egy kicsit, hogy jobban ellazulj. Ezt sajnos a te esetedben nem lehet megkerülni, ha nem bírod a fájdalmat, szóval ezt tudasd a pároddal. Esetleg, ha nem egyforma minden részén (tehát pl. töve felé vastagodik), akkor próbáljátok meg, hogy csak egy bizonyos szintig rakja be. Lovagló pózban elvileg te tudod a legjobban irányítani ezt. Ja és ha használtok óvszert, akkor mindenképp vékonyabb fajtát. Ha szex közben baj történik, pl. megsérülsz, nagyon fáj, vérzik, akkor azonnal hagyjátok abba. Nem tudom, maradtak-e nyomai, de mindenképp lássa nőgyógyász és pihentesd a szexet, amíg gyógyulnak a sérüléseid. Máskor meg óvatosabban... Vagy kérdezhetsz szakembert, ő is biztos tud segíteni, tanácsot adni. Ha van még valami, írhatsz privit. :)


19/L

2016. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm! igyekszik :DDDD

#6 Köszönöm szépen, nagyon kimerítő választ írtál, ami nagyon hasznos is volt, bár már gondoltam ezekre :)

A sebek meggyógyultak, mindig neogranormonnal kenem, és az begyógyítja, a többit meg majd kipróbálom :)

2016. aug. 19. 11:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy két ember szexuálisan nem illik össze ezzel nem igazán tudsz mit tenni.. Max ha különböző méretű vastagságú vibrátorral tágítod magad. Más ötletem nincs?
2016. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát a méretén kívül minden oké, szóval szerintem menni fog, nem adom fel :) ő életem szerelme :D
2016. aug. 19. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!