Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom ujjazása egy idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom ujjazása egy idő után fájdalmat okozott. Ez csak eleinte lesz így, vagy a hevességtől mindig fájni fog?

Figyelt kérdés

Nem az első, aki megujjazott, de régóta nem voltam így senkivel, és akkor is csak párszor, rövid ideig. Eléggé hevesek voltunk, és elég sokáig is tartott. A végén már nagyon fájt, el kellett nyomnom a kezét, mert nem bírtam. Ez csak eleinte van így, vagy óvatosabbnak kell lennünk? Az ujjazás tegnap volt, és még ma is fáj, pisilésnél és ülésnél is érzem. Szexnél is ez lesz? Mással is történt már ilyen?

Szűz vagyok. 18L


2016. jún. 12. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűz vagy akkor ne csodálkozz hogy fáj.Mert ilyenkor folyamatosan meg sérül a szűzhártyád és ez okozhatja a fájdalmat.
2016. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
72%

a hevességtől és a hosszú ideig való ujjazástól

legyen óvatosabb

nyaljon közben


szexnél is lehet,ha nem leszel elég nedves és sokáig reszel


kidörzsölődtél....addig most ne tegye, amíg nem jön rendbe a puncid

2016. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, jól írtad második, ezt a szót kerestem: kidörzsölődtem.

De akkor ez normális? Nem vagyok extra gyenge vagy ilyesmi?

2016. jún. 12. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem esik jol, akkor nem kell hagyni, hanem ki kell nyitni a szadat. Mert ha nem esik jol, akkor nem leszel nedves es allandoan fajni fog. Es teged megis hanyan ujjazgatnak igy "szuzen"?
2016. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam, a barátom előtt alig volt ilyen élményem. Most meg vele szerintem ez teljesen rendben van, a szexualitás hozzá tartozik a kapcsolathoz, nem értem mi a gond az ujjazással?
2016. jún. 12. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kidörzsölődtél, mindig ez lesz ha nagyon sokáig csinálja vagy nem vagy éleg nedves. Én is így vagyok vele egy idő után csíp es fáj. Használjatok síkosítót, nem csak a pasiknak jó, a kezére tesz egy kicsit beken ott lenn és máris jó, még a szex is könyebb lesz. Ettől független míg nem tágulsz ki teljesen a megfelelő méretre, mindig fog fájni kicsit. Van szád, szólalj meg vele.
2016. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!