Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom azt szeretné, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt szeretné, ha néha én támadnám le, de nem tudom, mikor?

Figyelt kérdés

Azt szeretné, hogy én kezdeményezzem a szexet. Meg is tenném szívesen, csak az a gond, hogy amint átmegyek hozzá, rám veti magát, és olyankor általában másnap délelőttig (alvásszünetekkel) átlag 5-6 menet szokott lenni. Reggel ő kel előbb, és szexszel kelt, de ébresztő nélkül én erre nem lennék képes, mélyen és sokáig alszom. Van olyan, hogy még az ágyban újra hozzásimulok, de ennyi elég ahhoz, hogy újra magáévá tegyen. Miután kikászálódunk az ágyból már mindketten kiszáradunk, akkor kéne még rányomulnom? Én bírnám de nem szeretném teljesen kicsinálni, mert sokat dolgozik.

Mit kéne tennem?



2016. dec. 12. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember elsejét javaslom, az olyan ikonikus dátum egy letámadáshoz.
2016. dec. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na megint, 5-6 menet. 12x1,5-ös? Metrikus?
2016. dec. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!