Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha minden férfi szép nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden férfi szép nővel szeretne lenni, akkor a kevésbé szép nőkkel csak kényszerből vannak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Egy kevésbé szép nő is lehet cuki ,aranyos
2016. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1-es igen, de nem feltétlenül vonzó.


Elég tahóság úgy együtt lenni valakivel, hogy csak a szamár szerepét tudja betölteni a párja.

2016. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
91%
Tudod nem csak 1 fajta szépség van. És most nem csak úgy, hogy mindenkinek más a szép hanem ezek fölött nem csak külső szépség van.
2016. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mikeXxX ***** válasza:
Szerintem minden férfinek a saját kategóriájában kéne keresgélni az más kérdés hogy manapság főleg az emberek a kinézetre mennek de azért hozzá tenném ez a nőknél is gyakran tapasztalható jelenség ! kellene több önkritika manapság !
2016. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Elmondok neked valamit. Van egy haverom, full azonos a világnézetünk, humorunk, gondolkodásunk minden. Egy dolog van, ahol nincs egyezés, a csajok. Több száz nőt ismerünk közösen/mutattunk egymásnak képen, ha 5-re mind a ketten azt mondtuk, hogy jó nő, akkor sokat mondok. Amire én azt mondtam, hogy atombomba csaj, ő rá mondta, hogy semmi extra, és fordítva. A másik, hogy nem mindenki keresi a világ szépét. Szóval persze, kell, hogy nekem is bejöjjön a csajszi, de én mindig a cukiságot keresem. Ha elém raktok egy kis kedves cuki, visszafogottabb aranyos lányt, és a dögös bombát, nem mondom, hogy nem az elsőt választom. 23/F
2016. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
A saját kategóriában keresgélés, meg nettó baromság. Alapból baromság a pontozás, de az, hogy nem mehetek rá egy olyan lányra, akiről azt gondolom, hogy jobb csaj, mint amilyen srác én vagyok, az hülyeség. Honnan tudjam, hogy neki nem én vagyok-e az álompasi? Jó, kicsi rá az esély, de hátha :D
2016. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6: +1 Teljesen egyetértek. Mindenkinek más jön be... és mivel a lányok fogékonyabbak arra, hogy a belsőbe szeretnek bele elsőnek ( vagy hogy mondjam.. ) abszolút lehet esélyem mondjuk " nem kategóriám béli " lánnyal. Szerintem. De ezt a kategorizálást én se támogatom...


Szóval igen, egyrészt mindenkinek más a szép. Másrészt lehet miután megismerik szeretnek belé és akkor már amúgy is szebbnek látják. Van ilyen a fiúknál is. Tehát nem hiszem, hogy kényszerből, biztos van aki igen, de közel se mind.

22/f

2016. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A szépség nagyon relatív. :) Volt már olyan barátnőm, akiről az összes haverom azt mondta, hogy egy bányarém és nem értették miért vagyok vele együtt. Nekem pedig nagyon tetszett. Persze nem volt topmodell, meg voltak kis hiányosságai, de ezek akkor nem érdekeltek. Együtt fejtettük meg a világot, együtt lázadtunk a konformizmus ellen, együtt röhögtünk az unalmas világ képébe és együtt tettük izgalmassá a sajátunkat. Csak azt láttam, hogy itt ez a fura kis lány, aki valamiért része akar lenni a világomnak. Akit nem elborzaszt és elrettent, hanem aki kér belőlem és ad is nekem! És csak azt láttam, hogy ez a fura kis lány (lény?, lény-lány?, lány-lény?) egyszerűen gyönyörű.
2016. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

csatlakozom a utolsóhoz, a szépség nagyon relatív. Nem mindenkinek a tucat nők tetszenek.

Ami viszont gond, ha valaki formátlanra van hízva. De ez ellen meg lehet tenni mozgással és táplálkozással.

2016. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek ugyanaz szép, ráadásul a férfiak kevésbé felszínesek és könnyebben szeretnek bele vagy kívánnak meg olyat, akit nem feltétlenül tartanának alapesetben szexinek.
2016. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!