Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak szexre kellek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexre kellek?

Figyelt kérdés

Nem vagyon buta sportos vagyok kedves mégis nem egyszer fordult elő hogy csak szexre kellettem

Volt akivel viszinylag korán lefeküdtem a kapcsolat korához képest viszont olyan is volt akivel hónapokat vártam...

Nem tudom miért érte meg ezt neki kivárni egy szexért (nem arról van szó hogy rossz volt a szex)


2016. dec. 11. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Túl jól nézel ki. :(
2016. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
az a bajod hogy csak a külsődet szeretik?
2016. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Nem tudom miért érte meg ezt neki kivárni egy szexért"


Azr hiszed közben szerzetesi életet élt?

Amúgy meg csak Ennyire vagy jó. Ez bizony a te hibád.

2016. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, gondolom rossz fajta fiúkra buksz alapból kívül-belül. Van egy adott férfi kinézet és stílus, ami gondolom nagyon bejön neked és főleg olyan férfiak tetszenek.


Pl neked szintén a sportos alkatú, jó dumás, rövid hajú, magabiztos, tökös férfiak tetszenek. (Most csak mondtam valamit, de remélem érted)


Biztos bejössz egy csomó srácnak, aki nem csinálna veled ilyeneket, de ők meg nem keltik fel valamiért a TE érdeklődésed.

Bírod a nem sportos, hanem mondjuk csak átlagos alkatú srácokat?

Bírod a nem jó dumás/nagy dumás, hanem a visszafogottabb/csendesebb srácokat?


Ezek csak példák, de remélem érted mire gondolok. Esélyes hogy azok a fajta pasik között, akik neked bejönnek, sokkal több a csak szexre menő férfi, mint átlagban. Változtass magadon abban, hogy ne csak egyfajta típusú férfiak jöjjenek be.

2016. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!