Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban Lányok! Barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban Lányok! Barátnőm pedzegette az "erőszakot" komolyan vegyem?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek egyszer poénból mondtam, hogy ha nem lesz szex akkor megerőszakolom, és a válasza az volt hogy velem tetszene neki a dolog, majd egy kicsit később más dolog kapcsán azt válaszolta, hogy hiszem, ha látom, ígérgetem, mint az erőszakot. A kérdésem az hogy egyik este ha azt mondja nincs kedve, vagy film nézés közbe letámadom, nyakkendővel megkötözöm, és "megerőszakolom" az jó ötlet-e? Véleményem szerint ez egy kétélű dolog ami vitába is torkollhat...

2016. dec. 10. 10:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Én nem tenném a helyedben mert ha feljelent akkor azt nem úszod meg ép bőrrel.Bár nincsen tanu de akkor is...
2016. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Én már ott ledöbbentem, hogy valaki erőszakolással viccelődik és aztán ide lazán leírja... Csodás ember lehetsz, komolyan... A barátnőd csak eljátszani akarja az "erőszakot", tehát ha ő valóban nem akar szexelni egyik este, akkor az már baromira nem ez a téma.
2016. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
úgy gondolom, nem ez az egy mondat alapján kell engem megítélni, mindennél jobban szeretem a párom 7 hónapja vagyunk együtt, és "gyengéden" szeretkeztünk eddig. Nem kőkemény véres erőszakra kell gondolni, nem tudnék ártani egy nőnek sem, de egy kisebb domina lázba hozza a barátnőmet, ám legyen... főleg az a látvány amikor az élvezettől harapdálja az ajkát, és csúcsra repítem számomra felbecsülhetetlen.
2016. dec. 10. 15:37
 14/20 anonim ***** válasza:
46%
12-es még nem hallott a BDSM fogalmairól.. :-)
2016. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem csak vadabban, erősebben akarja. Fogd le, nyomd a falhoz, és várd a reakcióit, ha tetszik neki, folytathatod. Esetleg előre megbeszélhetitek, hogy le fogod tépni a ruháit, ilyesmik, és akkor mondjuk olyat is versz fel amiért nem kár ha szétszakítod neki. Majd jöhet a folytatás, kéz kötözés, lehet hátul is majd szopatás, majd csúcsra röpítése is.

Lényeg, úgy is szól ha fájna, vagy valami nem jó neki, csak ne kérdezd tőle, mert az kiejtheti a játékból.

Nem hiszem ,hogy feljelentene, meg ilyesmik, csak figyeld a érzéseit, figyelj rá végig.

Ezeket tapasztalatból írom, volt már párszor ilyenbe részem, és nekem nagyon is bejött.

22L

2016. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
17:04 de hallottam és undorít. :) Tán kötelességem lenne szeretni? Amúgy meg tudtommal az sem arról szól, hogy olyan kényszerítünk a másikra amit nem akar. Mert az bűncselekmény. Még egy alárendelt ember sem akar szexelni mindig. Illetve azt valóban nem tudtam hogy bdsm körökben poén erőszakkal viccelődni...
2016. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 paradicsom31 ***** válasza:
100%

Na azért az a megerőszakolás ne legyen megerőszakolás, mert az fájhat is. Szerintem a barátnőd arra utalt, hogy szeretne egy kicsit "keményebb és vadabb" szexet veled.

Ha neked kedved támadna hozzá, de neki nem, akkor egyszerű a dolog: izgasd fel. De ne úgy, hogy odabújsz, és elkezded simogatni meg csókolgatni. Nem nem. Vonulj el a fürdőszobába, és gyere vissza egy farmerbe és egy félig kigombolt ingbe meg mondjuk egy nyakkendőbe.

Mosolyogj rá kacéran, hogy vegye az adást, majd kezdj el előtte vetkőzni. Gombold ki az inged, közben mosolyogj rá stb. Ha sikerült rávezetned, akkor lehetsz egy kicsit "durvább" is, ha érted mire célzok. Elégítsd ki szájjal, de egy kicsit vadabban, mint ahogyan az lenni szokott. Utána mehet a menet :D Ja és a nyakkendő maradjon rajtad. Az olyan dögös.

Ha már megy a menet, akkor legyél Te a határozottabb. Forgasd-hajtogasd a barátnődet, érezze, hogy most te irányítasz és ő az "alárendelt". Legyél hevesebb a szexben, többször is kényeztetheted a száddal. Fordítsd hasra, csapj a fenekére (de ne fájjon azért neki), szét is húzhatod a fenekét, és úgy is behatolhatsz. Na nem a fenekébe :D Ja és csak ha neki így kényelmes. Markolászhatod is.

A melleit is lehet markolászni, be is kaphatid, közben többször fogd meg a fenekét, jól markold meg, és legyél heves ;) Ha neki is belefér, akkor élvezz a melleire :D

Én nő vagyok, én nekem ez lenne a vágyam, azért írtam le ekkora beleéléssel. De én sajnos ilyet nem kapok a páromtól.. Pedig mekkora lenne, ha csinálna nekem egy kis vetkőzős műsort :D

Mindent bele! Korbácsold fel az érzelmeket, és szexeljetek egy hatalmasaaat, hogy azt sose felejtse el ;)


22/L

2016. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Csajok köszönöm, királyok vagytok!
2016. dec. 11. 17:17
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jókat írtak :)

én azt is szeretem, hogyha ki vagyok kötözve és a barátom a számba rakja :) meg ha kicsit megcsapkod :D

2016. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

16:

<< de hallottam és undorít. Amúgy meg tudtommal az sem arról szól, hogy olyan kényszerítünk a másikra amit nem akar. >>


Ugye észreveszed, hogy most ellentmondasz önmagadnak? Pontosan mi is undorít téged abban, hogy nem kényszerítünk a másikra olyant amit nem akar, hanem igyekszünk megadni a vágyait, még ha bizarrak és extrémek is?


<< Tán kötelességem lenne szeretni? >>


Senki nem mondta, hogy a te vágyaid előírhatóak, - te is azt szeretsz amit akarsz. Csak azt nem érted, hogy ugyanezt miért olyan nehéz másoknak is megengedned.


<< Illetve azt valóban nem tudtam hogy bdsm körökben poén erőszakkal viccelődni... >>


Szerintem meg itt senki sem poénkodott ezen. Igenis van, akit szexuálisan vonz és izgat a gondolat, hogy megerőszakolják, -- a bdsm egyik formája éppen ennek a megélésére épít. (Természetesen közös megegyezéses szerepjáték formájában.)

2016. dec. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!