Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban Lányok! Barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban Lányok! Barátnőm pedzegette az "erőszakot" komolyan vegyem?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek egyszer poénból mondtam, hogy ha nem lesz szex akkor megerőszakolom, és a válasza az volt hogy velem tetszene neki a dolog, majd egy kicsit később más dolog kapcsán azt válaszolta, hogy hiszem, ha látom, ígérgetem, mint az erőszakot. A kérdésem az hogy egyik este ha azt mondja nincs kedve, vagy film nézés közbe letámadom, nyakkendővel megkötözöm, és "megerőszakolom" az jó ötlet-e? Véleményem szerint ez egy kétélű dolog ami vitába is torkollhat...

2016. dec. 10. 10:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: Mi fér bele a dologba? (bántalmazás kizárt, nem ütöm meg akibe szerelmes vagyok)
2016. dec. 10. 10:25
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet, több barátnőm is ezt csinálta. A legelsőnek még vettem egy setet, sírás lett a vége. Következőnél számítottam rá, egy kicsit durvább voltam vele és már jött hogy óvatosabban. Megnézték a Szürke 50 árnyalatát, aztán már nagy a szájuk. Hajhűzás, fenék paskolás, esetleg szopatás, meg jól meg kell dug i. Általában ennyibe kimerül a "megerőszakolás".
2016. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! a szopásnál eddig eléggé óvatos voltam (nehogy el menjen a kedve), nem csináltam semmit, hagytam ha ő akarja csinálja, akkor most lekötözve leszopatás belefér? + amire gondoltam hátul összekötözöm a kezét és hátulról hajhúzással megdugom.
2016. dec. 10. 10:53
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtalálom azt a hosszút, amit még az azóta letiltott nevemen írtam, belinkelem. De a lényeg: mindent előre megbeszélni, legyen menekülőszava, legyenek szexuális segédeszközök arra az esetre, ha nem elég izgalmas valakinek elsőre, (pld ha neki az tényleg kell, hogy "szárazon" bevágod neki, ettől még síkosítót használj, hogy feleslegesen túlzott fájdalmakat ne okozz) , utólag is mindent beszéljetek meg, legyen "utókezelés", levezetése a dolognak...
2016. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Megkötözést, biloncselést stb lehet gyakorolni "poénból", szex nélkül is, hogy szokja a helyzetet..
2016. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Rendben! a menekülő szó egy jó ötlet! hála az égen a nedvességgel nincs gond, eléggé gyorsan betudom indítani, csak inkább attól félek, eléggé határozott jellemű, ha valamit nem akar csak azért sem csinálja, és ha rátámadok (úgy hogy tényleg nincs kedve) nehogy vita legyen.
2016. dec. 10. 11:31
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az van megbeszélve, hogy ellenkezésre, "szálljmárlerólamerőszakpsfráter" -- folytatni kell, de arra hogy "ratifikációs innováció" azonnal le kell állni... :-)
2016. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
ezzel feldobtad a napom! :D köszönöm
2016. dec. 10. 11:41
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Következő szopás mehet úgy, hogy te irányítasz. Kezét ne kösd le, mert ha már nagyon csapkodja a combod akkor tényleg el kell engedni, de kicsit azért tovább rá kell húzni a fejét, mint ahogy neki kényelmes lenne.

Előbb ismerd meg, hogy hogyan reagál arra, ha túlléped a határait. Mert ami fantáziában izgató, annak lehet, hogy az ágyban sírás lesz a vége, és még csak nem is azért mert fáj.

Az utólagos összebújás megbeszélés mindenképpen fontos.

2016. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
sajnos nincs azért akkora hogy fulldokoljon (15cm) :D, de megfogadom a tanácsod!
2016. dec. 10. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!