Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Volt már ''nedves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már ''nedves álmotok, ,? Mikor? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi.

2016. dec. 6. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy kell ezt érteni szindi? :$
2016. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amikor álmodban elélvezel:DD
2016. dec. 6. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
görkori szindy,mindenkinek szimpi:D nedvesedj.
2016. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja hogy úgy.. Megesik és szar volt arra ébedni :$ :DD


#1 voltam


17.f

2016. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csorgott a nyálam, és az benedvesítette a párnát.

Amúgy meg nem élvezek el álmomban, csak ébren, ha a feleségemmel szexelek. És mivel az napi szinten megvan, még akkor sem történik semmi, ha erotikusat álmodok.

2016. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan még sosem volt, hogy elélveztem volna az álmom közben, de szokott lenni ritkán, hogy annyira kanos vagyok, szinte megdugom az ágyamat miközben alszok, és akkor sok előválladék jön ki. Ilyenkor reggel mindig spermás a gatyám :DD valmint ilyenkor reggel mindig ki kell vernem mert nagyon kanos vagyok :)
2016. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
eslő szexuális élményem talán 13 évesen álmomban az volt,hogy egy gőzmozdony meleg hengeres tetején ülök,és folyik ki belőlem a g...
2016. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amikor a barátnőm felizgatott de nem elégített ki, aztán elaludtunk és akkor volt...
2016. dec. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!