Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor fogják fel a lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogják fel a lányok, hogy nekik kell kezdeményezni? Hahó 2016 van

Figyelt kérdés

egyenjogúság van meg feminizmus...

volt a munkahelyemen volt egy lány aki tetszett, de nem nyitott felém meg nem szedett fel csak mosolygott mint a tejbetök...

most meg megsértődött hogy öszejöttem mással :S hát istenem ez van...

hozzámvágta reggel a mappát meg nem köszönt

aztán kérdeztem valamit flegmán azt válaszolta "honnan kéne nekem ezt tudnom" és elment

a másik lány belevaló volt odajött hozzám beszégetett velem fogdosott stb

lányok tanuljátok meg ha kell valaki akkor kezdeményezzetek



2016. dec. 5. 17:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
31%
hihihiihi így van ,kérdező.egyenjogúság meg micsudácska de csak várják a sültgalambot.aztán egyszerire ,ha jól meghúzzák őket csak rínak.
2016. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
68%

Nem azért "kell" neked kezdeményezni, mert a középkorban vagyunk, hanem mert a legtöbb lánynál -- és ez tény -- napi szinten is akár több fiú kezdeményez.

Kétségkívül jogod van várni, hogy egy lány kezdeményezzen nálad, valamint nekik is joguk van kezdeményezni, de ha csak nem vagy extrém jóképű/vonzó/híres, akkor ezen jogod gyakorlása soha nem fog nőt hozni neked.

2016. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
abban igaza van ha nem is kezdemenyeznek a nok legalabb egyertelmu jelet adhatnanak
2016. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%

szerintem csak egy baj van veled

túl nagy az arcod nem azért olyan veled a csaj mert nem jöttetek össze hanem csak levágta mekkora tuskó vagy és hasonlóképp áll hozzád

2016. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom én elvárom hogy a fiú hívjon randira de ha szimpi odamegyek dumálni szívesen. Páromnak például órákon át baszogattam a haját egy utazáson. Én igazán nem kezdeményezésnek szántam csupán jól esett de így utólag belegondolva valóban nem szokásom ilyen közvetlennek lenni így ezt is lehet kezdeményezésnek tekinteni.

Valóban nem feltétlen jó módszer az hogy csak mosolyogsz az illetőre és kész de én annak sem vagyok a híve hogy ragadjuk tökön a pasit és irányítsuk mi a kapcsolatot. Én ezt egy pasitól várom. Mint említettem így is célt érek. Ennek nincs köze a félelemhez vagy a társadalmi szokásokhoz csupán nem vagyok vezető típus és nem is vágyom rá.

2016. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%

Nyomorult vagy kérdező, mondom ezt férfiként.


Jó, akkor hidd csak azt hogy a nőknek kell kezdeményezni. És azok a férfiak akik pedig elfogadják hogy nekik kell, majd ők lesznek azok akik a farkukra nyársalják a nőket helyetted.


Aki csajra ma a suliban/munkában vártál hogy odamenjen hozzád, jövő héten a kezdeményező srácok mennek majd oda hozzák és ők dugják meg végül őket.

2016. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
22%

"Hahó 2016 van"

ez évtizedenként váltakozik szerinted? vagy milyen sűrűn?


ha neked nagyon tetszik és boldoggá tesz a csaj, aki megfogdos, akkor sok boldogságot, és hagyd békén a nőket, akik nem akarják ugyanezt.


egyenjogúság pedig sok téren nincsen, de ez itt nem lényeges. nem fogod érezni a hátrányait.

2016. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Sateenkaari válasza:
40%
Ba.szki, nem hiszem el, hogy ennyien bedőltetek ennek a kamugépnek :)) Ez csak egy troll, aki direkt provokálja itt az embereket :D Vagy egy töketlen idióta XD
2016. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%

18:

Én is utálom a feminizmust.


De attól még a gyáva, kezdeményezőképtelen férfiak hagy ne foghassák már ilyen dolgokra, hogy miért nincs merszük odamenni a nőkhöz.


Azért nincs nőjük, mert félénkek. Ennyi.

2016. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
41%

És kit érdekelsz?? Szerintem meg ez a férfi dolga,attól férfi egy férfi,hogy kezdeményezzen. Ha a nő nyomul meg ribi lesz. Most,hogy van ez akkor?!

Lehet lepontozni

2016. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!