Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves lány létemre imádok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány létemre imádok nálam 20-25 évvel idősebb férfiakkal lefeküdni, jobban izgatnak. Ez elitélendő?

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 18:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
dehogy is! :) fekudj le mindegyikkel aki bejon. én nem ítéllek el, de tudom, hogy kerulni kell jó messzire.
2016. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Gyakorin szinte csak ilyen lányokat látni.
2016. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
60%

Sok nőnek van apakomplekszusa....

Ez egyátalán nem elítélendő

2016. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Akkor már pont elég idős vagyok hozzád! Ismerek olyan párt, ahol 30 évvel idősebb a férfi. Úgy látszik annak a lánynak is az idősebb jön be. Van ilyen. Nekünk, férfiaknak bejössz!
2016. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%

Köszönöm, hogy megosztottad velem ezt a rendkívül érdekes és ritka szituáció infót. Így már jobban alszom ma éjjel. Igazán rendes tőled. :)

Amúgy nem probléma, ha nincs asszonya.

2016. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem, sőt... Az olyan mentálisan érett lány mint Te, teljesen természetes hogy egy érett, agyilag felnőtt férfit kívánsz, aki már tudja hogy kell bánni egy Női testel :)
2016. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
3%

nem apakomplexus még ez nem tudom ki írta ezt, de ha 25 éves srác "apa" tudna lenni egy 18 éves lánynak az elég érdekes lenne...


Apakomplexus az teljesen más, ott 18 éves lány 35-40 éves férfiak körül keresgél... vagy még idősebbek közt.


Nincs ezzel semmi gond, főleg hogy 20-tól indítottat a korhatárt, és mindig azt mondom hogy a férfi javára kell legalább 2-3 év. Ezzel te is így vagy, vagyis tartod a normális "trendet".


Ez teljesen hétköznapi. Amikor a férfi meg a nő egyidős, az vagy működik vagy nem. Ellenkezőleg meg hogy a férfi fiatalabb az meg még jóval ritkább és még kisebb az esély arra hogy működjön a kapcsolat.


Vagyis az eredmény az hogy te is csak a hétköznapi trendet követed. Én is fiatalabbak közt keresgélek 2-3 évvel általában pedig még csak 23 vagyok. Korombeli és idősebbek teljesen kizárva.

2016. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő egyáltalán
2016. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Én sajnos csak 26 vagyok :/
2016. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%
Én viszont 36 :)
2016. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!