Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számít a péniszméret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a péniszméret?

Figyelt kérdés
Kizárolag heteroszexuális emberek válaszát várom

2016. nov. 30. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nem igazán számít.

17/L

2016. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Egy bizonyos fokig biztos.

/L

2016. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
ha visszahajlítva betudod dugni a popsidba onnantól már nem.
2016. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Nálam az a lènyeg, hogy ne legyen 14cm-nèl kisebb ès hogy ne legyen extra vèkony. :) Az ilyenekkel sajnos nem olyan élvezetes számomra a szex.
2016. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Krukutyán Levente ***** válasza:
68%
Nem hiszem el, hogy ha ezt a kérdést beütöd a keresőbe nem kapsz 100 hasonlót amiből meg tudhatnád a választ.
2016. dec. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

persze, hogy számít.

van a nagyon kicsi, ami kb be sem hatol, és van a túl nagy, amivel szenvedés elérni azt a tágságot, amivel már nem fájdalmas a hölgynek.


de szerintem kevés lehet az ilyen szerencsétlen hancúrléccel megáldott ember, és hát végül ők is megtalálják a kulcsukhoz illő zárat előbb-utóbb, csak hát igen... nehézségek árán :)

2016. dec. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Baranka ***** válasza:
Számit. Volt olyan kis mérettel dolgom, hogy annyit éreztem, hogy bent volt. De már élvezni..... Hát alig vártam, hogy vége legyen.
2016. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem számít, csak az a fontos, hogy nagy legyen.
2016. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hányszor kérded még meg???!
2016. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!