Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 körül eltitkoljam egy csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körül eltitkoljam egy csaj előtt aki szeret hogy szűz vagyok? Inkább csináljak úgy mintha nem lennék az?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Titkold el Ha te szereted akkor ne titkold el.
2016. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jobb ha elmondod. A csajok rájönnek az ilyesmire. Ha szeret úgyis megérti.

27/F

2016. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Légy őszinte! Lehet, még tetszene is neki


De izgalmas ez a helyzet :) Nagyon várod már a szexet? Biztos tök nagy élmény lesz :)

2016. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RRR ***** válasza:

mond el

mert rájön úgy is és akkor feltételezheti,hogy nem csak ebben az 1 dologban hazudsz

2016. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem kérdezi, ne mondd el. Utólag is elmondhatod. Vagy mondd el. Attól függ. Van az a fajta, aki örül neki, hogy Ő lesz neked az első és van az a fajta, aki le fog nézni ezért. Nem tudhatom, hogy melyik az, ezért írtam azt, amit.

De nyugtasson a gondolat, hogy az, aki lenéz ezért, nem szeret igazán, csak a saját gyors kielégülése számít.

2016. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha dugni akarsz titkold el.
2016. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Van az a fajta, aki örül neki, hogy Ő lesz neked az első "

😆

2016. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eltitkoltam, de amikor azt akarta költöztek oda, belépet a facebookomra és elolvasta az üzeneteim. A kapcsolatnak nem lett jó vége.
2017. jan. 23. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!