Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogyan és mikor jött rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan és mikor jött rá hogyan kell masztizni?

Figyelt kérdés

Milyen volt az első alkalom, hogy csináltad, megijedtél utána vagy csak élvezted?

Fiúk/lányok? (Mostani korotokat is írjátok)



2016. nov. 20. 19:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
teso mutatta meg 11 éves voltam ő 14
2016. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
A szomszéd srác mutatta,egy idősek voltunk.Mesélte,ha húzogatjuk a bőrt,akkor nagyon jó érzés.sokszor csináltuk,közösen,de nem egymásnak :)Nem tudtam mit is csinálok,majd 13 évesen az osztálytársaim mondogatták,hogy hokiznak.Persze nem tudtam,hogy ez ugyanaz,amit én is csinálok.de felvilágosítottak.
2016. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
én is csak azt vettem észre h sokszor merevedik, aztán egy akkor számomra nagyfiú egyszer csak elkapta és úgy kiverte h azt hittem, ott halok meg, annyira jó volt :)
2016. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

11 éves voltam és a 14 éves haverom kiverte előttem

Akkor láttam először g.... cit Nekem akkor még nem jött de 12 évesen álmomban elélveztem Azóta csinálom 20 f

2016. dec. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tesómat rajta kaptam.

Nem tudtam miért jó, szóval kipróbáltam aztán rendszeressé vált.

2017. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom hány eves egy nagycsoportos, talán 5-6? Na annyi voltam. Hogy honnan jöttem rá, máig se tudom, bár gyanakszom egy felnőtt nőre aki sokat vigyázott rám kiskoromban. Ha ő volt akkor hálás vagyok neki. Azt tudom, hogy annyira bejött a buli, hogy apámnak el is ujsagoltam, sőt azt is elmondtam, hogy kell csinálni es hogy csiklandos érzés van a végén. Emlekszem, leesett állal nézett, es némi büszkeséggel a hangjában anyámnak is elujsagolta. De nem csináltak ügyet belőle. Az óvónők annál inkabb. Gyakran rám szóltak a délutáni pihenő alatt mikor látták a kis sátrat az agyékom magasságában.
2017. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kb 10 eves voltam, es azelott is sokat nyulkaltam a puncimhoz, de akkor valahogy elkezdtem dorzsolni a csiklomat es elelveztem, mikozben fogalmam sem volt, hogy mit csinalok. Aztan ujra es ujra csinaltam, es utana tudtam meg:D
2017. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!