Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nagyon szűk vagyok de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szűk vagyok de nem szűz és a mostani barátom farka 21cm hosszú 6 cm vastag akkor biztos fájni fog? És mit lehet tenni hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Disznózsírral kell bekenni
2016. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Az enyémet élveznél, pont szűk punciba való :)
2016. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
6cm vastag? Csak nem ló a barátod?
2016. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Mérd le neki vonalzóval, ahogy normálisan szokták. Meg fogsz lepődni ;) ha nagyobb mint 17, és vastagabb 5 cm-nél, akkor veszek neked egy sört :)
2016. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
6 cm????
2016. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kamasz koromban megmértem és 19,cm volt ,és annyira nem izgultam,tehát eddig biztos voltam benne ,h 20 centis van nekem.Arra 21-et is lehet mondani.....

Most 25 évesen megmértem és 18 ,behatolás elött ,

Tehát régen nagyon hátranyomtam a vonalzót....és most jöttem rá,hogy nem nagy hanem átlagos ,vagy 1,2 cm rel több.

Történt ugyanis,hogy nem rég úgy harangoztam egy 17 éves hölgyben ,mintha belemártogattam volna egy tál langyos vízbe és még elfért volna a lányba simán egy rúd téliszalámi is mellé. Mostantól nincs akkora arcom, és jól mondta az elöttem szóló,hogy mérd meg normálisan ,nem a húsba hátranyomva.

2016. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez már póni méret.. Hát sok előjáték sok síkosítót és maximális óvatosság bár így is lehet fájni fog.. Mert ez a méret brutális... De hát egészségedre 22 L
2016. nov. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
A kerülete 6 centi?
2016. nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!