Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet álomban elélvezni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet álomban elélvezni? (Nőknek)

Figyelt kérdés
Ha nem is tudsz alapjáraton hüvelyit produkálni?
2016. nov. 16. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Passz.

Nekem csak ugy jon. Bar eddig leginkabb terhesseg altt volt ilyen alomban orgazmusom

2016. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szándékosan nem lehet előidézni. De ez is bizonyítja, hogy valójában mindenki "alkalmas" a hüvelyi orgazmusra. Hiszen olyanok is élveznek el álmukban, akiknek amúgy csak csiklóorgazmusuk szokott lenni.
2016. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Honnan tuddjatok hogy elelveztetek?
2016. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Arra meg szoktam ébredni :-)
2016. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én terhesen többször átéltem, volt időszak, mikor legalább hetente egyszer erre ébredtem.

De nem terhesen is előfordult már.

Van, hogy erotikus álmom van közben, de van, hogy nem, vagy legalább is nem emlékszem.


Az én esetemben ezek nem hüvelyi orgazmusok (de szerintem más esetében sem, bár nem tudom), és nem hasonlatosak az "éber" orgazmusokhoz, egyáltalán nem érek közben sehogy magamhoz, és se paplan, se semmi nincs a lábam közt, nem is mozgok, egyszerűen csak arra ébredek, hogy a puncimból kiindulva egy nagyon kellemes érzés önti el egy pillanatra a testem, finom, lágy érzés, de nagyon jó, és érzem, hogy a puncimból indult.

Utána általában vissza is alszom.

2016. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyébként terhesen fokozottabb az alhasi, nemi szerv környéki vérbőség, talán ezért is jellemzőbb terhesen az ilyesmi.

Azt is tudom, hogy terhesen pl. zuhanyrózsával másodpercek alatt elélveztem, szinte alig kellett odatartani.

2016. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hu hat en sose akarok terhes lenni ha mar ennyi terhes komment jon
2016. nov. 16. 23:12
 8/10 anonim ***** válasza:
??? Ezt hogy érted?
2016. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

úgy hogy nem akarok gyereket abszolut, herótom vagy a kölyköktől

és most jöttök ezzel

2016. nov. 17. 00:09
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az én esetemben ezek nem hüvelyi orgazmusok (de szerintem más esetében sem, bár nem tudom)..."


Hát akkor mégis milyen lenne? Az álmukban elélvező nők egyike sem ér magához, mindenkinél csak úgy, magától, fizikai inger nélkül, az álomban átélt benyomás hatására következik be. Nálam nem az a felszíni, csiklóingerléstől létrejövő orgazmus volt, hanem olyan mélyebb, áthatóbb. Ja, és sosem voltam terhes.

2016. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!