Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Voltatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már olyan férfival aki nem tudott elélvezni?

Figyelt kérdés

Párommal 3 hónapja vagyunk együtt. Minden tökéletes a kapcsolatunkban azt leszámítva, hogy nem tud elélvezni. Ő azt mondja, hogy eddig csak 1 nővel tudott elélvezni és ez nem az én hibám.. viszont engem már rettentően zavar illetve magamat okolom miatta. Mit tudnék tenni?

párom 27 én pedig 25 éves.


2016. nov. 10. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen pasival.. Az Istenért sem akart tudni elélvezni.. Csak úgy ha magának kiverte.. Pedig kérdeztem tőle hogy jó e amit csinálok... Vagy másképp csináljam e. Mindig az volt a válasz hogy nagyon jó amit csinálok élvezi.. De nem bírt elélvezni.. Esetleg meg kérdezted Tőle hogy a másik lánnyal hogy sikerült?
2016. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már beszéltük de nem tudta elmondani csak sikerült neki. félek, hogy emiatt fog a kapcsolatunk tönkremenni.
2016. nov. 10. 08:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, tönkre fog... ha nem tudjátok ezt megoldani, akkor te állandóan egy csődtömegnek fogod magad érezni, és el fogsz távolodni a szextől.


Beszéljetek róla, akár szexuálpszichológus, vagy ő menjen el orvoshoz, mert ez nem normális állapot.

2016. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát már hogy a fenébe ne menne tönkre emiatt, nem is értem mit gondolnál.

1-2 hónapig lehet ezt bírni aztán kalap-kabát.

2016. nov. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos, hogy tönkre menne, ez igazából egy olyan akadály amit át fogtok lépni előbb-utóbb, hidd el, nem fogjátok úgy leélni az életeteket, hogy nem fog tudni elélvezni.

Persze csajként biztos nagyon rosszul esik ez, de mi pasik egész életünkben ezzel vagyunk el, hogy a másikat "elélveztessük". Nem dől össze a világ.

Ez az egész dolog nem rajtad múlik, hanem a pasidon, hiába lennél te a világ legjobb szeretője, egyszerűen az ő fejébe bele van kódolva, hogy punciba nem!

Ez a kódolás a bizalom, feszültség és a félelem különös keveréke. Ugyanúgy mint sok lánynál. Igazából ez a legjobb példa a te esetedben. Sok lány akár 1 perc alatt is el tud menni ha maga csinálja, de ha már pasival van akkor sehogy sem. Ez is elmúlik, miután el tudja engedni száz százalékig magát a másik előtt és nem feszeng. Ritka ez pasiknál, de én is ismerek ilyet.


Szóval felengedés kérdése, és a legrosszabb amit tehetsz, hogy feszengsz és ideges vagy emiatt. Amint lenyugodtok, egyszerűen csak élvezitek a szexet, látja, hogy te baromi nyugodt vagy és csak kívánod és élvezed, azután ő is el fogja tudni engedni magát, de most még feszeng. Mint mondtam, ugyanaz mint fordított esetben. Amikor a csaj látja, hogy a pasit nem zavarja, nem feszeng, egyszerűen csak élvezi a csajt és no-para, onnantól kezdve a csaj is el tudja engedni magát.


Ha én ebben a helyzetben lennék, a legjobban úgy lazítanám el a pasi aggályait, hogy egyszerűen "örülnék", hogy nem megy el hamar, mert így legalább élvezheted, szexelhettek minden pózban és csak élvezném. Akár naponta többször, izgalmas helyeken, gyors menetek. Tudod, éljetek mint a fiatal tinédzserek, ha van 5 percetek akkor essetek egymásnak, max majd később befejezitek. Ne arra menj, hogy "most addig szxopom míg el nem sül", ez fordított helyzetben sem jön össze, sőt rosszabbat tesz. Csak egyszerűen azért csináld, mert akarod csinálni és élvezed, de ne legyen célod az orgazmus.

Ha eljön az ideje, el fog sülni.

2016. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első komoly barátommal akivel először feküdtem le pont ilyen volt.Csak néha orál közben tudott elmenni,de az is legalább fél órába telt.Mivel másokkal nem volt tapasztalatom,teljes csődtömegnek éreztem magam.Később derült ki,hogy rengeteget verte és már csak a saját kezétől tudott elmenni.
2016. nov. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy éjszakás kalandom volt ilyen. De szerintem itt azért nem ment el a pasi, mert ittas volt, de ráfogta, hogy az óvszer miatt lankadt le neki
2016. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, de ő elég sok antidepresszánst és nyugtatót stb. szedett, szóval valószínűleg az volt a baj. Pedig én is próbálkoztam ezerrel. De maszturbálás közben is nehezen ment neki. Néha néha sikerült neki, ha a fenekét nyaltam és verte magának, de az is addig amíg újdonság volt neki... Egyébként nem zavarta a dolog, mondta, hogy én se csináljak belőle nagy ügyet, de furcsa volt.
2016. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!