Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ti miért vagytok odaig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti miért vagytok odaig ha egy csaj spriccelve élvez el?

Figyelt kérdés
Csak tényleg nem értem. :D
2016. nov. 16. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a tudat h képes vagyok neki ekkora orgazmust okozni, maga a látvány :)
2016. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Mi a jobb számodra ha a partnered egy félmosollyal azt mondja hú ez jó volt...

Vagy remegő lábakkal fejezi be az aktust és szorosan magához húz?


Remélem érted a különbséget...

Mindkettő ok de nah....

2016. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Én egyáltalán nem vagyok odáig érte, sőt...
2016. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
# 2: Lehet remegő lábakkal elélvezni spriccelés nélkül is. Nekem pl. brutális orgazmusokat okoz a párom, amit ő is érez, én is jelzem, de spriccelésre anatómiailag képtelen vagyok. Ezt meghagyom neki. :)
2016. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

2. voltam...


Tessék már a sorok között olvasni és nem beleköti amit írtam!

Örülök az orgazmusodnak :)

Olvass többet! :)

2016. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
# 5: Ne haragudj, de a kérdéssel összefüggésben a válaszod azt jelenti, amire én reagáltam. Ha nem így értetted, akkor viszont nem a kérdésre válaszoltál...
2016. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 4-es,olyan nincs,hogy anatomiailag keptelen vagy rá.

Tudom mit beszélek mert kb tinédzser korom óta foglalkozom vele és ha nem sikerül szért nem a tested a hibás :)

2016. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Pedig a 4 nem mond butaságot. Ugyanis van, aki anatómiailag nem alkalmas az ilyen spriccelős orgazmusra. Viszont iszonyatosan lohasztó, hogy egyre több pasi elvárja, mert "ezzel bizonyítod, hogy ő mekkora ász volt az ágyban". Ezzel az erővel én meg azt élvezem, ha a pasi szex után körbe tudja repülni a tíz emeletes tömböt, mert én meg egy filmben ilyet láttam...

Ha nem, akkor nem is élvezi igazán a szexet!

2016. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nyilván nem elvárás, mert ritka az ilyesmi. de nagyon izgató, mert azt érzem tőle, hogy ekkora király vagyok. de én egy kis halk nyögésért meg egy kis lábremegésért is szívesen dolgozom :)
2016. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
# 7: Nézz utána. A női ejakulátumot a skene-mirigyek termelik, és az esetek többségében mindössze néhány cseppnyit. Ebből nem lesz spriccelés... Illetve még az is előfordulhat, hogy a skene-mirigyeknek nincs kivezetése a húgycső felé.
2016. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!