Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha egy többéves szexkapc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy többéves szexkapcsolatból kilép a csaj, mert nem tűri, hogy mással is szexelni akartok, mit szólnátok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Logikus.

Kellett akkor a srácnak 2 széket megpróbálni megülni.

2016. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szexkapcsolatot az különbözteti meg a kapcsolattól, hogy nincs elköteleződés. Ha az egyik fél több év után meggondolja magát, és rájön, hogy neki ez így nem jó, és elköteleződött kapcsolatot akar, az az ő döntése, el kell fogadni. Mit szólnék? Megköszönném az együtt töltött éveket, és sok sikert kívánva neki, elköszönnék.

Persze csak akkor, ha én továbbra is ragaszkodnék az ilyen laza kapcsolathoz. És ha mással is szexelni akarnék, akkor valószínű, hogy igen. Ha fontos lenne nekem a partnerem, akkor nem akarnék mással dugni.

2016. nov. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szexkapcsolat nem arról szól hogy csak egymással lehet.. Hisz pont ezért szexkapcsolat.. Nem olyan mint a párkapcsolat.. Valószínűleg azért lépett ki mert számára mégsem csak Szexkapcsolat volt hanem többet érzett csak ezt nem vallotta be magának se neked.. 22 L
2016. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Nem értek egyet. Volt szexkapcsolatom, de én bizony elvártam a kizárólagosságot. Pont azért választottam a tartós szexkapcsolatot az alkalmi kalandok helyett, mert szerettem volna egyfajta biztonságot (pl. hogy nem kell tartanom tőle, milyen fertőzéseket kapok el, mert a partnerem ki tudja, kivel szexelt előttem).

Persze mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, de nekem ez fontos szempont egy szexkapcsolatban. Én nőként BÁRMIKOR találok partnert szexhez, ha valaki mellett "állandóra" kikötök, akkor annak bizony van "ára". Legyen megbízható, ne várja el, hogy ugorjak, mikor neki kedve támad, ne fújja le a találkozókat utolsó pillanatban, stb. A tiszteletet a szexkapcsolatban is elvárom.

2016. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!