Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem változtatta meg a dildó/vi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem változtatta meg a dildó/vibrátor a szexuális életed?

Figyelt kérdés

Mostanában gondolkodtam azon, hogy veszek magamnak egy fiókbarátot... Nem tudom viszont hogy sima dildót vegyek vagy vibráljon esetleg legyen rajta plusz csiklóizgató rész is. Hallottam rémtörténeteket, hogy könnyű rákapni a dolog ízére és ha valaki hozzászokik egy rendes pénisz már nem igazán vagy legalábbis nehezen tudja kielégíteni. Ez mennyire igaz? Nektek nem változtatta meg a szexuális életeteket? Ugyanúgy el tudtok menni szextől/oráltól?


Köszi a válaszokat :)


2016. nov. 14. 22:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A 8-as válaszolót nekem teremtette az isten...
2016. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Kell 2 perc, hogy elkezdjem írni a választ a sok hozzászóló után...


Elsőnek is, az előző hozzászólókról elmondhatom, hogy azt sem tudják miről beszélnek, tipikus "osztom az észt", de életükben nem fogtak a kezükben még szexjátékot, sőt kétséges, hogy láttak e már pucér nőt....


Nekünk vannak játékszereink, nem is kevés, mindenfajta méretben, anyagban, formában, stílusban. Az elején volt olcsó, gagyi, tipikus "perverz barátnő ajándékunk" is, amilyet egy előző írt, de az már kukában van, mert azok tényleg marketing fogások és gyenge másolatok a rendes játékokhoz.

Mostanra egy stabil 5 darab, szuper és kiváló minőségű játék, az amit ténylegesen használunk, a többi csak porosodik.


Válasz a kérdésedre:

Megváltoztatja a szexet, mégpedig pozitív irányban. Nagyon is! Sok új dolgot megtanulsz, felszabadultabb leszel, az orgazmussal nem lesz soha többé gondod.

Ha partneredet is beveszed (és nem féltékenykedik egy darab tárgyra) akkor éjszakákat fogtok együtt játszani és nagyon fogjátok mindketten élvezni.

Viszont soha nem fogja helyettesíteni a rendes cuccot. Előjáték lesz csak és mindig megmarad egy hiányérzet, egy rendes pasi. Lehet ezernyi orgazmusod, de sosem fogod azt mondani, hogy nem kívánod majd a férfiakat, inkább számíts arra, hogy jobban fogod a testet kívánni egy orgazmus után.

Figyelem, ez akkor igaz, ha nem gagyi cuccot veszel!!!


Ha bizonytalan vagy, hogy milyet akarsz venni, akkor írj, hogy mire vágysz, mire számítasz és mennyi pénzt szánsz rá és segítek kiválasztani.


És még egyszer, az előző hozzászólóknak (főleg a kis százalékosoknak) GŐZÜK sincs az egészhez!

2016. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

A milyenre:

Ha csak csiklóra szeretnél, akkor a satisfyer pro t ajánlanám. Garantált az orgazmus 😎, a párod is könnyen elfogadhatja, mert semmi farokjellegű nincs benne 😊

Ha fontos, hogy ne legyen feltűnő és ha kérdezik akkor tudj valami magyarázatot is adni, akkor egy masszírozót javasolnék. A kisebbekre is rá lehet fogni a masszázsfunkciót, nagyobb "hitachi formájúakhoz" lehet kapni feltéteket is amikkel a hüvelyt lehet belülről is masszírozni.😉 a kisebbek közt vannak vízállóak is ami egy plusz felhasználási helyet jelenthet!

Ha a hagyományos vibri, vagy dildo a mindenképpeni befutó, akkor szerintem mindenképp menj el egy üzletbe, hogy kézbe vehsd a játékot. Lehet, hogy képen tetszik, de a valóságban rájössz, hogy vastag, nem tetszik az anyaga, formája...

Amit érdemes figyelembe venni: Vízállóság, több fokozatúság, borítás anyaga. Az se rossz, ha akkus

2016. nov. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos igaz a szóbeszéd, ha rákapsz, nem fogod élvezni úgy a férfit. Mi is így voltunk vele, ezért aztán száműztük. Van rengeteg más játékunk helyette, de a lényeget mégiscsak az igazi biztosítja.
2016. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"főleg a kis százalékosoknak"

Nem elég, hogy főokos, még rasszista is.

De legalább megmondta a tutit. Csak az a baj, hogy a kérdést sem sikerült megértenie, nemhogy a válaszokat.

De legalább nagy a százaléka, csakúgy, mint az egoja.

2016. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Eddig én is csak jatszottam a gondolattal, hogy beszerzek magamnak. Mondtam a férjemnek hogy mit szeretnék, biztatott hogy rendeljek csak. Kapasból kétféle vibrit és kétféle análdugót rendeltem. 😃Azóta minden szexnél használjuk valamelyiket. Mindkettőnknek ad egy plusz élvezetet. Legutóbb azt mondta hogy szereti látni hogy a farkan kívül más is van bennem. Sokkal szűkebbnek érezi az amúgy is szűk puncimat és/vagy popsimat. Ezáltal nagyobbakat is élvez, akárcsak én. De megnyugtattam hogy az ő hús-vér farkánál nincs jobb!
2016. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!