Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek, ti mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, ti mekkora műszerszámot (egyéb segédeszközt) használtok?

Figyelt kérdés

Ha van párotok, az ö intim méreténél nagyobbat vagy kisebbet, netán kb. ugyanakkorát?

De őszintén!

Légyszi, vastagságát és a hosszát is írjátok le. (utóbbinál az a lényeges adat, amit fel is használtok ebből a hosszból)

23l



2016. okt. 9. 00:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Én igazit használok.
2016. okt. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

Kisebbet ...

Inlabb csikloizgatom van mint mubraner

Nem is kene mert nincs huvelyi orgazmusom szal felesleges kiadas csak

2016. okt. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elárulom, nekem nem régóta van egy, ám tartós párom nincs. A jelenlegi barátomnál nagyobb méretűt vettem. Az előző barátomnak ideálisabb volt a mérete. Nem sok a különbség, de annyi pont jól esett/esik.
2016. okt. 9. 01:35
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező!

Te kérsz méretet, de sem írod le, mekkora az akkora!


Nejemnek háromdarabos készlete van, abból kettő nagyobb, mint az enyém, de 12 éve együtt vagyunk és jól érezzük egymást minden szempontból.

Azt nem állítom, hogy közvetlenül a nagyobb méretű műhaver után ugyanolyan jó számára az én szerszámom, de ez csak odafigyelés kérdése.

2016. okt. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igazad van!

kb. 20 cm hosszú és 4,5 átmérő, nagyon élethű (már amennyire lehet)

Barátomé 16-17 és vékonyabb is kicsivel.

Én nem tagadom, annál kisebb, már nem kellene, még akkor sem, ha nagyon klassz a pasi.

Szerencsémre a mázlisták közé tartozom, csikló és hüvelyi orgazmust is átélem. A közösülésnél pedig kell hozzá a megfelelő méret. Persze a kisebbet is jól érzem, de...


Az érdekelt volna, aki jóval nagyobbat használ, mint a párjűának van, az élvezi a közösülést?

Valóban igaz lehet, az a női tanács, ne használj nagyobb műpéniszt, ha élvezni akarod a pároddal a szexet?

2016. okt. 9. 02:01
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

Van 10cmestol olyan amit ketto no hasznal egyszerre. Dupla dildo +30cm. Parom nincs. Van vastag es vekonyabb is. Termeszetesen a vastag jobb.


23n.

2016. okt. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

20,5/3,5

Nem én választottam, ajándék volt.

Barátomé jóval kisebb.

2016. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Kicsit ;) 22 L
2016. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
De jó, hogy feltetted ezt a kérdést, mostanság akarok venni és pont ezen gondolkodtam, hogy érdemes-e nagyobbat venni, nem megy a szex rovására utána, ha megszokom a nagyot.
2016. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

En 18. szuletesnapomra kaptam egy 19cm hosszu 5cm vastag mupeniszt es utana nem sokkal lett baratom es neki ugyanekkora :D altalaban tovig hasznalom


22/L

2016. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!