Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki balaton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki balaton parton/stégen vesztette el a szüzességét, vagy vette el valaki szüzességét?

Figyelt kérdés

Hogy történt? Hány évesen történt, mennyi volt a partner?

Kort és nemet is írj.



2016. nov. 14. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok Balatonos kérdés.. Nyár idéző? Vagy netán ott lettél te is felavatva? Csak kérdem ;)
2016. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha teljes szex nem is volt, de itt volt először p...nciba a f.----kam:

akkori barátnőmmel (első komoly) kb 2 hónapja voltunk együtt. Ő nem volt már szűz, én igen, de nem mondtam el neki :D Elvittem nyaralni őt és családját a balatonra, de semmi extra, mi külön aludtunk sátorba a szállás udvarán, én csaka fuvart álltam a szállást ők fizették.

Már az első este megtörtént, petting volt csak először majd, gumit húzott a szerszámomra, és beleült. persze be voltam parázva mint állat, nem sokat voltam benne, lelankadt hamar. Csajom onnantól kezdve húzta az agyam: bugyi nélkül volt a szoknya alatt stb. élveztem, de alig bírtam magammal. Sajna többször nem történt meg, csak pár héttel később náluk, mikor nem volt senki otthon.

én akkor 19 voltam

ő 18.

Később rnedeződött ez a parázás, és volt h egy délelőtt 4x szexeltünk.

2016. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!