Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha az aktuális partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha az aktuális partneretek szűz lenne, úgy, hogy ti már nem vagytok szüzek, hogy vennétek el a szüzességét? Ha volt már ilyen, hogy csináltátok, hogy történt?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobb ha erről nem tudok.


Volt egy tőlem egy évvel idősebb fiú 19 éves koromban, akivel három hétig randevúztunk az első szex előtt. És csak utána mondta el, hogy szűz volt még. Jobb volt ez így mindkettőnknek, mert a szex előtt bizony nagyon elgondolkodtam volna a dolgainkon, ha ezt megtudom.

És az a durva, hogy hatalmas kamu, hogy a szűz fiúk ne tudnák a dolgokat. Elsőre betalált a lyukba, első alkalommal bírta 10-15 percig, aztán még egyszer csináltuk a kádban közös zuhanyzáskor és még aznap este az ágyban bújáskor is, igaz azt már csak 5 percig bírta kb.

De így volt a legjobb, ahogy az alakulhatott.

2016. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nem tudtam róla hogy szűz, csak miután lefeküdtünk egymással akkor, de egyáltalán nem tűnt nekem fel, ahogy az előző válaszoló is irta, elsőre betalált és bírta 10-15 percig. Ha előtte elmondja akkor sem lett volna belőle semmi probléma, izgató tud lenni egy szűz pasi :D
2016. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen és jó hogy tudtam mert sokkal másabbul áll az ember 1 szűz lányhoz mint aki nem.Ami a nem szűznél természetes a szűznél 1 gátlás,félelem lehet.Ha ezt nem tudja az ember rossz is lehet a másik félnek. Nem akarom leírni mert kb fél óra.
2016. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
NEm kell ennek nagy jelentoseget tulajdonitani.
2016. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!