Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én venném el a barátom szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én venném el a barátom szüzességét és ez eléggé megijeszt. Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Hogy oszinte legyek mar voltam ugy sraccal akinek en voltam az elso de ez megis mas. A jelenlegi paromat nagyon szeretem es szerintem ezert rettegek hihetetlen modon h mi van ha nem lesz jo. Felek h elszurok valami es akkor az o elso alkalma katasztrofalis lesz..Mit csinaljak hogy neki jo legyen? Esetleg valaki hasonlo esetben volt mar?
2016. nov. 13. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit segítesz, és odaadó vagy, akkor a srácnak az első alkalom csak jó lehet. Ebben benne van az is, ha nem éled meg tragédiaként, ha zavarban van, vagy az első alkalom nem úgy sikerül részéről, ahogy kellene. Ha látja rajtad, hogy szereted és türelmes vagy, akkor nem lesz gond. 23/F
2016. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy szám ez az egész szüzesség-dolog, nem kell emiatt parázni.
2016. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha hagyod hogy misszonariusban magáévá tegyen, az a 2 perc lesz számára a legcsodálatosabb tapasztalás...Ne gorcsolj rá. Nehogy azt hidd, hogy lesz előről hátulról, állva, fekve, guggolva, felemelve...mert ez csak növelné benne a streszt...a "megfelelni akarás" libidó gyilkos. A kevesebb több. Sz*pd le és misszio...ha még birja és látod hogy nem a "görcs" miatt nem akar elmenni, akkor oldalt fekve kifliben vagy kutyapóz...


Mivel nem elvarhato hogy elsore csucsra vigyen x ido elteltével kerdezz ra hogy messze van e még. A valaszbol/hangsulybol rajohetsz hogy hazudik e szerencsétlen vagy tényleg birja...izgato ha megerősíted szóban, hogy "Élvezz belém"...ezzel feloldozhatod, ha esetleg görcsösen igyekezett visszatartani, hogy ne okozzon csalódást.


28N

2016. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Ó a tapasztalt érett nő.
2016. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugííí! Tuti tetszeni fog neki! :)
2016. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez ugyis kozelebb fog titeket hozni egymashoz.
2016. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!