Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom száján szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom száján szex közben kiszaladt egy elég minősíthetetlen jelző. Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés
Direkt izgató dolgokat súgtam közben a fülébe mert attól extrém módon bepörög,, ő meg erre annyit reagált konkrétan: hogy de kis g*ci vagy.. Hát én teljesen elhűltem. Nem szoktam káromkodni, trágár szavakat használni és ilyet soha nem mondanék rá.. Nyilván arra értette, hogy nem akart még elsülni és ha szex közben direkt beszélek hozzá, az őt mégjobban izgatja. De akkoris teljesen lehidaltam, kizökkentem. Túlreagálom vagy más sem tolerálna egy ilyen jelzőt? 23L

2016. nov. 13. 12:48
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
7%
10-es: Az ilyen bunkó emberekkel sajnos így kell bánni mert másból nem tanulnak.
2016. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
56%
Erősen túlreagálod, sőt rosszul értelmezed, ő aszt hitte, hogy neked izgató, ami belőle jön.
2016. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.. Én teljesen ledöbbentem, mert a szerelmemre soha nem mondanék olyat, hogy g*ci.. Egyébként jeleztem neki, hogy ezzel súrolja nálam a határt. A hétköznapokban egyébként nem trágár..
2016. nov. 13. 14:07
 14/28 anonim ***** válasza:
72%

Felizgult állapotban, szex közben használt mocskos beszéd. Mit kell ezen ennyit pörögni? Tudd már helyén kezelni a dolgokat. Ha az alattad kéjben vonaglóból kijövő gcizést nem tudod megkülönböztetni attól, ha sziszegve, villámló szemekkel mondja neked, majd rádbassza az ajtót, akkor menthetetlen vagy.


Annak meg külön gratulálok, aki ezért 3 napig nem lenne elérhető se a barátjának büntiből. Ez sokkal nagyobb aljasság egy kapcsolatban, és szakítás felé mérgesíti a helyzetet. Márpedig emiatt szakításig vinni egy kapcsolatot – hát gratulálok. Az ilyen elkapatott hercegnőket fel kéne pofozni. Van belőletek annyi, hogy az már sok egy társadalomnak. Gratula a sok hülye szülőnek, aki ilyen lányt nevel.

2016. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
62%
Igen, túlreagàlod.
2016. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
66%

Bocs de hülye vagy. Ilyen helyzetben már azt is megkaptam a szerelmemtől, hogy utál... Engem meg hihetetlenül felizgatott, hogy ilyen szinten feltudom húzni.

Hívott már dögnek, szemétnek, gonosznak stb. Normál körülmények között nem beszél velem így, de szexközben a szavaknak más jelentése van.

2016. nov. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
37%
Elég nyomi vagy kérdező.XD
2016. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
32%
Ahogy nézem a pontozást, a fiatalok körében teljesen normális és elfogadott dolog, ha a páromat leg*cizem. Hát ez nem túl szerencsés megközelítés. Az sem mentség, ha szex közben mondja ezt valaki. Ennyi erővel szarjankónak is hívhatnánk egymást azzal a személlyel, akit elvileg szeretünk ugyebár. Lehet szex közben mocskosan beszélni, de ez nem az a kategória, hanem a másik degradálása.
2016. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
24%

Már nem azért de kit érdekel, hogy a kommentelők mire izgulnak? Ha én anyámra izgulok, akkor mindenkinek arra kell, és aki nem tud, az béna??

A kérdező nyilvánvalóan nem izgul erre, és az ő életében csak ez számít! Joga van hozzá, hogy úgy bánjanak vele szex közben, ahogy neki is jó!

Szóval ne hallgass rájuk, semmit se tolerálj, ami neked nem jó. Az meg hülyeség, hogy szex közben nem tehet róla, ha te meg én, meg akárki más tudja magát kontrollálni szex közben, akkor ő is tudja.

2016. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
46%

Azért nem hívja senki a másikat szarjankónak szex közben, mert annak a szónak ott nincs létjogosultsága. A szarjankó kábé egyetlen egy kontextusban értelmezhető, amikor valakit komolyan negatívan minősítünk, nem nagyon van alternatív értelmezése, használata. Legfeljebb nagyon bizalmas viszonyban, vicceskedve lehet mondani a másikra.


A „De gci vagy!” igenis sokkal több féle helyzetben, sokkal több fajta jelentésbeli súllyal, árnyalati különbséggel használható megfelelő intonálással. Üvölthető verekedést provokálandó

– Gyere ide, te gci! – totális düh, sértés és gyűlölet,

valakit minősítendő

– A főnököm egy igazi kis gci – ez már sokkal enyhébb változat, még akár kicsit humorosan rosszalló megállapítás is lehet,

vagy éppen szex közben, ha mondjuk valakit folyton a csúcs közelébe juttatsz, de pont a kapuban leállsz, hogy húzd a másikat, biztos azt fogja mondani, hogy

– Uhhh, de gci vagy! (értsd: kis aljas, hogy játszol vele, de közben persze élvezi, és tudja is, hogy annál nagyobb lesz a robbanás, szóval kedvére van, és értékeli, hogy ezt csinálod vele.)

2016. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!