Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom száján szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom száján szex közben kiszaladt egy elég minősíthetetlen jelző. Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés
Direkt izgató dolgokat súgtam közben a fülébe mert attól extrém módon bepörög,, ő meg erre annyit reagált konkrétan: hogy de kis g*ci vagy.. Hát én teljesen elhűltem. Nem szoktam káromkodni, trágár szavakat használni és ilyet soha nem mondanék rá.. Nyilván arra értette, hogy nem akart még elsülni és ha szex közben direkt beszélek hozzá, az őt mégjobban izgatja. De akkoris teljesen lehidaltam, kizökkentem. Túlreagálom vagy más sem tolerálna egy ilyen jelzőt? 23L

2016. nov. 13. 12:48
1 2 3
 1/28 RRR ***** válasza:
83%

túl

izgalmában mondta,mert irtóra felingerelted

pozitív jelzőként mondta,nem pedig fordítva!!!!!!

2016. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
12%

Nem reagálod túl, szerintem a pasid elég nagy paraszt!

Nincs ezen mit szépíteni, jól beszólt neked!

2016. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%

Túlreagálod, ahogy leírtad "ilyet soha nem mondanék rá.".


Ő se gondolta komolyan.

2016. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is csak az állapota miatt mondta. Kb annyit akart, mintha azt mondta volna, hogy "de kis aljas vagy". Szerintem ezt nem kéne felfújni. Persze, jelezheted, hogy ilyet ne, ha zavar, de emiatt ne akadj ki.
2016. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Az izgalom hevében mondta, és te provokáltad ki :) nehogy már ezen kiakadj...én izgatónak találnám.
2016. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Mi rendszeresen hasonló jelzővel illetjük egymást a kollégáimmal (van közöttünk nő is). Megfelelő barátnő esetén szintén nem fogom vissza magam. Természetesen abban a kontextusban ezt nem sértésnek szánjuk, és nem is akként értelmezzük. A barátod sem sértésnek szánta. Hogy te hogyan értelmezed, az más kérdés. Ha nem szeretnél ilyet hallani, akkor azt a barátoddal beszéld meg.
2016. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
10%
Elég.tahó a barátod.
2016. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
50% ba az vagy hiszen .. :D
2016. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
5%

Hát hogyha nekem valaki ilyet mondana azt olyan szinten pofánütném hogy egy hétig nem térne magához. Vagy hogyha szelidebb típus vagy akkor pedig büntesd meg azzal hogy otthagyod őt pár napra és addig egyetlen egy hívására se reagálj. Aztán amikor úgygondolod hogy tanult az esetből akkor menny vissza hozzá. Azt garantálni fogom hogy amikor visszatérsz hozzá akkor majd könyörögni fog hogy bocsássál meg neki.

Vagy hogyha ezt sem akarod megcsinálni vele akkor csak jelentsed ki hogy mától nincs szex és akárhogyan próbál téged lebeszélni ne halgass rá. Szerintem hogyha ezt megcsinálod vele akkor pár nap múlva szintén bocsánatért fog esedezni és legközelebb százszór meggondolja hogy mit is mondjon neked.

2016. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
66%
Úristen 9es, te bolond vagy?
2016. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!