Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha orális szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha orális szex alkalmával nem áll fel akkor mi általában a probléma?

Figyelt kérdés

Ügyetlen a lány? Így jártam és nagyon zavar. A pasi csak annyit mondott ügyes vagyok, ne aggódjak és meghúzta a vállát.

23L



2016. nov. 12. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
A stressz.
2016. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én se lelkesedek azért hogy nekem csinálják. Valószínűleg régről maradt bennem, hogy az megalázó a lánynak (miközben nekem a lehető legtermészetesebb volt mindig is, hogy kinyalom a partnerem 😎)
2016. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
van h egyszerűen nem akar állni, stressz, nincs kedv, olyan a hangulata h inkább csak ugy lenni akar veled szexualitás nélkül
2016. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Vagy túl sokat masztizik/masztizott, és az orlális kényeztetés túl elenyésző inger ahhoz (amit ő kézzel ér el saját magánál) hogy feláljon neki.


Kedves kérdező, 23L, nem benned van a hiba, nyugi. Férfi vagyok, volt olyan partnerem aki nekem csinálta elsőnek, ugyetlenűl, ettől függetlenül azok az ingerek amiket igy okozott, meg maga Ő amilyen aranyos volt ahogy próbálkozott, hatalmas orgazmushoz vezetett (részemről).


Nyugi, ez nem a Te hibád :)

2016. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%

Sztem szarul csináltad, már bocs...

39f

2016. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Az a pasi akinek nem áll fel az oráltól az impotens :D Volt már ügyetlen barátnőm de amikor el kezdett szopni állt mint a cövek! És mindig hamar el is tudok élvezni tőle. Főleg ha egy fiatal lány csinálja :)
2016. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet.

Velem pl. egyszer az történt, hogy randizgattam egy csajjal, mert emberileg jó fej volt, de azon kívül, hogy mint embert, kedveltem, nem éreztem semmi mást iránta, szexuálisan sem vonzott, emiatt nem is nagyon akartam folytatni vele az ismerkedést, már teher volt számomra a vele való találkozgatás.

Ő viszont már nagyon rám volt gerjedve, én hülye meg megfelelési kényszerből belementem, hogy lefeküdjünk, de akármit csinált velem, egyszerűen nem állt fel, mondjuk hozzáteszem nem is volt izgató, ahogy/amit csinált.

Elég cink helyzet volt, ő is magára vette a dolgot, hogy miatta van, meg én is szarul éreztem magam, hogy nem tudtam megdugni.

2016. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a pia. legalábbis nálam az volt.
2016. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az ügyetlenség inkább fáj.

mondjuk nem tetszel neki eléggé. vagy nincs olyan hangultaban a vál vonás erre utal.

2016. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van : Nem csináltad neki jól vagy nem tetszel neki
2022. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!