Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire baj hogy 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire baj hogy 18 vagyok es nem erdekel elegge a szex?

Figyelt kérdés

18 eves fiu vagyok, de nem erdekel annyira a szex, annyira hogy eddig akarhany alkalmam lehetett volna ra egyikkel sem eltem. Sose volt olyan korszakom amikor elkezdtek volna erdekelni a perverzebb dolgok.

1 honap mulva 19 leszek de ugy erzem picit mint ha a szexhez meg eretlen lennek, nem erzem magam ferfinak inkabb csak fiunak.

Mar 3 eve nem volt komoly baratnom es mostanaba azert nincs is mert az a korosztaly akikkel jarhatnek mar igenyli a szexet, de mar szeretethianyos vagyok es jo lenne ha lenne egy lany akit szeretgethetnek olelgethetnek.

Van esetleg meg valaki igy? Mit tehetnek hogy muljon a szeretethianyom? Vagy mit tehetnek hogy megjojjon a szexhez a kedvem? Lesz valaha normalis kapcsolatom?


Nem vagyok ronda srac es meg magabisztos is vagyok (kiveve az olyasmi temakban mint az egyuttlet) de hogy magyarazzam meg egy lanynak hogy a szex nalam bonyolult es talan csak kesobb tudnek bele menni?



2016. nov. 9. 23:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Anyukadat fogom szeretni maximum.

Attol mert ti homokosok vagytok nem kell mindenkit annak nezni. Eleg szilard a heteroszexualitasom, es ez tuti nem fog valtozni.

2016. nov. 10. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!