Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire baj hogy 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire baj hogy 18 vagyok es nem erdekel elegge a szex?

Figyelt kérdés

18 eves fiu vagyok, de nem erdekel annyira a szex, annyira hogy eddig akarhany alkalmam lehetett volna ra egyikkel sem eltem. Sose volt olyan korszakom amikor elkezdtek volna erdekelni a perverzebb dolgok.

1 honap mulva 19 leszek de ugy erzem picit mint ha a szexhez meg eretlen lennek, nem erzem magam ferfinak inkabb csak fiunak.

Mar 3 eve nem volt komoly baratnom es mostanaba azert nincs is mert az a korosztaly akikkel jarhatnek mar igenyli a szexet, de mar szeretethianyos vagyok es jo lenne ha lenne egy lany akit szeretgethetnek olelgethetnek.

Van esetleg meg valaki igy? Mit tehetnek hogy muljon a szeretethianyom? Vagy mit tehetnek hogy megjojjon a szexhez a kedvem? Lesz valaha normalis kapcsolatom?


Nem vagyok ronda srac es meg magabisztos is vagyok (kiveve az olyasmi temakban mint az egyuttlet) de hogy magyarazzam meg egy lanynak hogy a szex nalam bonyolult es talan csak kesobb tudnek bele menni?



2016. nov. 9. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Meleg vagy
2016. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerencsere tuti nem.
2016. nov. 9. 23:43
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Amíg el nem veszíted a szüzességed.Addig fog ez a dolog gátatszabni neked.

Ergo tessék egy nagyot szexelni.

S ha ráéreztél az ízére akkor jusson eszedbe ez a kérdésed.

2016. nov. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos azok a lanyok eltavolodtak tolem es mar picit felek attol hogy hogy reagalnanak a lanyok hogy elmondom nekik hogy szuz vagyok. Utolso 4 csaj nem is beszelt utana velem. 15-17 eves korosztaly.
2016. nov. 10. 00:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy aszexuális vagy. Ami teljesen normális és nem lehet erőltetni az elmúlását.

Nem minden lánynak forog a szex körül az élete ám, sokan vannak akik örülnének ha kifognának egy ilyen pasit, aki nem az a tipikus szexmániás.

2016. nov. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem kell elmondani ha ekkora gondot okoz
2016. nov. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De ha nem mondom el elobb vagy utobb ugy is kiderulne..


Aszexualis velem egyidos lanyok akik budapesten laknak? Hmmm. Nem tunik neheznek ilyen lanyokkal ismerkedni :D #Sarcasm

Ha esetleg van aszex lany az szoljon, bar nem hiszem hogy ez olyan gyakori lenne...

2016. nov. 10. 01:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuális ugyan nem vagyok (azt hiszem), de szűz igen, pedig én is elmúltam már 18. Ebből aztán az is következik, hogy nem fogok lenézni egy olyan srácot, akivel egy cipőben járok. Gyanítom, vagyunk így jó páran.
2016. nov. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A pasikat fogod majd szeretni!
2016. nov. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
00:44 vagyok, én valahol a szürke tartományban (grey aszex vagy grey demiszexuális) vagyok, nem túlzottan érdekel a szex. Csak én már nem vagyok 18, inkább 25. xD Azért mert a gyakorin minden nő imád szexelni, szopni, nyelni és ha megalázzák, még nem biztos, hogy ez a valóság is...
2016. nov. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!